تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است بازیکنانش در نیمه دوم در حدواندازه نام تیم‌شان بازی نکرده‌اند. به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: ما در نیمه اول بهتر بازی کردیم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. در نیمه دوم برعکس نیمه اول بازی […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است بازیکنانش در نیمه دوم در حدواندازه نام تیم‌شان بازی نکرده‌اند.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: ما در نیمه اول بهتر بازی کردیم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. در نیمه دوم برعکس نیمه اول بازی خوبی را ارائه ندادیم و نتوانستیم برتری‌مان را حفظ کنیم. بعد از ۱۰ نفره شدن صبا بازیکنانم فکر می‌کردند که برنده این دیدار هستند و به‌نوعی بی‌خیال بازی کردند که همین مسئله باعث شد بازی برده را با تساوی عوض کنیم.


وی در ادامه افزود: در نیمه دوم در حد و اندازه ذوب‌آهن بازی نکردیم. ما باید تا دقایق پایانی بجنگیم. ما یک لحظه غفلت کردیم و گل تساوی را خوردیم. می‌توانستیم در این دیدار برنده باشیم، اما همان‌طور که گفتم بازیکنانم غفلت کردند. 


سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به اینکه فوتبال یک بازی غیرقابل پیش‌بینی است، تصریح کرد: در فوتبال اگر یک لحظه تمرکز نداشته باشید بازی را واگذار می‌کنید. همان‌طور که گفتم در نیمه دوم تمرکز نداشتیم و نتوانستیم از برتری یک یار بیشتر مقابل صبا استفاده کنیم. ذهنیت بازیکنانم باید عوض شود و همچنین افراد باتجربه تیم باید به جوان‌تر‌ها کمک کنند.


گل‌محمدی در خصوص شادی ساکت الهامی، مربی صبا پس از گل تساوی این تیم گفت: الهام رفیق چندین ساله من است. فشار بازی زیاد بود و ممکن است این اتفاقات پیش بیاید. من ناراحتی از الهامی ندارم، احترام خاصی برای او قائلم و رفتارش را به دل نمی‌گیرم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس