تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فراخوان جهانی شرکت سامسونگ برای گوشی گلکسی نوت ۷ مدتی است که آغاز شده. البته هنوز همه گوشی‌های معیوب به کارخانه فرستاده نشده اما شرکت سامسونگ معتقد است تا اوایل ماه نوامبر (اواسط آبان) این برنامه به پایان می‌رسد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از دیجی کالا خبر جالب توجه این است که سامسونگ […]

[ad_1]

فراخوان جهانی شرکت سامسونگ برای گوشی گلکسی نوت ۷ مدتی است که آغاز شده. البته هنوز همه گوشی‌های معیوب به کارخانه فرستاده نشده اما شرکت سامسونگ معتقد است تا اوایل ماه نوامبر (اواسط آبان) این برنامه به پایان می‌رسد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از دیجی کالا خبر جالب توجه این است که سامسونگ گلکسی نوت ۷ با وجود همه مشکلاتی که طی کرده و همه اخبار منفی که حول و حوش آن در این مدت پراکنده شده اما ظاهرا هنوز در کره جنوبی محبوب است. هر سه اپراتور بزرگ کره جنوبی گزارش کرده‌اند که در ماه گذشته پیش خرید گلکسی نوت ۷ ادامه داشته است.

حدود ۴۰۰ هزار دستگاه نوت ۷ از طریق پیش خرید در کره جنوبی به فروش رفته؛ روندی که از جمعه ۲۹ مرداد آغاز شده است.

تقریبا ۷۳ درصد از گوشی‌های گلکسی نوت ۷ که پیش از ۲۵ شهریور فروخته شده بودند تا همین الان در کره جنوبی تعویض شده‌اند. ظاهرا فروش گلکسی نوت‌های ۷ سالم از روز شنبه ۱۰ مهر در کره جنوبی از سر گرفته می‌شود. برخی از تحلیل‌گران معتقدند درست روزی که سامسونگ فروش نوت ۷ را از سر بگیرد در همان روز حدود ۲۰ هزار نوت ۷ فروخته خواهد شد. باید دید سامسونگ در کشورهای دیگر به جز کره جنوبی در فروش فبلت جدیدش چه عملکردی خواهد داشت.

۱۰۸/۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس