تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گلنوش سبقت الهی گفت که از نرسیدن به فینال ناراحت است. به گزارش ایسنا از ریو گلنوش سبقت اللهی که برای نخستین‌بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه ١٠ متر بانوان کرد، پس از اتمام رقابت‌های خود در این بخش از بازی‌ها که با ناکامی از صعود به فینال همراه بود، اظهارداشت: اینجا المپیک […]

[ad_1]

گلنوش سبقت الهی گفت که از نرسیدن به فینال ناراحت است.

به گزارش ایسنا از ریو گلنوش سبقت اللهی که برای نخستین‌بار تیراندازی ایران را صاحب سهمیه تپانچه ١٠ متر بانوان کرد، پس از اتمام رقابت‌های خود در این بخش از بازی‌ها که با ناکامی از صعود به فینال همراه بود، اظهارداشت: اینجا المپیک است و من هیچ تجربه‌ای از حضور در آن ندارم اما با این حال نشان دادم که می‌توانم.

وی با اشاره به تمرینات که برای حضور در المپیک داشت، ادامه داد: من حداکثر تلاشم را برای آماده‌شدن داشتم و از این بابت خوشحالم؛ ناراحتم که چرا به فینال نرسیدم اما ناراحت نیستم از اینکه ای کاش بیشتر تمرین می‌کردم و آماده‌تر می‌شدم؛ چون تمام تلاش را کردم.

تیرانداز المپیکی کشورمان با بیان اینکه تیراندازی تپانچه ١٠ متر ایران در این حد توانا است که تا در فینال المپیک نماینده داشته باشد، گفت: من حتی این توانایی را در خودم هم می‌دیدم؛ اما ریزه کاری‌هایی وجود دارد که باید برای نتیجه‌گیری بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، من دغدغه ذهنی دارم که در ریو و به هنگام مسابقه هم درگیر آن شدم، اگر این مشکلم حل شود قطعاً بهتر می‌توانم نتیجه بگیرم.

سبقت اللهی در مورد دغدغه ذهنی خود تصریح کرد: من رقابت‌هایم را خوب شروع می کنم و خوب تیر می‌زنم اما در ادامه به مشکل می‌خورم و نمی‌توانم خوب عمل کنم.

وی در مورد اینکه آیا روانشناس همراه داشته یا نه، گفت: پزشک، روانشناس و بدنساز که اصلا نداشتیم، البته از یک مقطع روانشناس برایمان گذاشتند اما از بعد عید هر زمان با او تماس می‌گرفتم یا خارج از کشور بود یا نمی‌توانستم او را پیدا کنم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس