تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که گلزن دربی به همراه همسرش در تهران حیران و سرگردان شده باشد. به گزارش گذار نیوز،  باورکردنی نیست اما حقیقت دارد جوانی که باعث شادی میلیون‌ها پرسپولیسی در دربی پایتخت شد حالا در حسرت چند متر جای خواب به سر می‌برد. باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که باشگاه پرسپولیس […]

باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که گلزن دربی به همراه همسرش در تهران حیران و سرگردان شده باشد.

علی علیپور

به گزارش گذار نیوز،  باورکردنی نیست اما حقیقت دارد جوانی که باعث شادی میلیون‌ها پرسپولیسی در دربی پایتخت شد حالا در حسرت چند متر جای خواب به سر می‌برد. باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که باشگاه پرسپولیس هنوز قدمی برای حل مشکل مسکن آخرین گلزن خود برابر استقلال برنداشته است.

باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که علی علیپور در اوج جوانی خسته و فرسوده شده است. طاقتش طاق و توانش تمام شده است. باور نمی‌کنید؟ تا انتهای این مصاحبه یا به عبارت بهتر درددل، با ما و علی علیپور باشید.

مشکل مسکن تو چیست که هنوز حل نشده است؟
(با بی‌حوصلگی) راستش قرار شد در این رابطه خیلی صحبت نکنیم!

به هر حال این مسئله رسانه‌ای شده و…
باور کنید خسته شدم. به همراه همسرم در تهران آواره شدیم! (سکوت می‌کند).

یعنی چه؟
یعنی اینکه من متأهل با هزار امید و آرزو همسرم را به تهران آوردم و به پرسپولیس پیوستم اما الان باید سربار یکی از دوستانم باشم!

می‌شود واضح‌تر بگویید؟
بله، زمان حضور در راه‌آهن، باشگاه ۱۰ میلیون تومان پول به من داد که رفتم و یک خانه که چه عرض کنم انباری در محله نازی‌آباد اجاره کردم. ۱۰ میلیون تومان پیش و ماهی ۳۰۰ هزار تومان اجاره! تا چند وقت پیش هم آنجا بودم اما دیدم واقعاً نمی‌توانم ادامه بدهم و خانه را تحویل دادم. جایم بسیار کوچک، تاریک و نمور بود. تصمیم گرفتیم از آنجا بلند شویم و موقتاً در منزل دوستم ساکن شدیم تا باشگاه پرسپولیس پولی به ما بدهد که…

که نداد؟!
به خدا نمی‌دانم چه بگویم؟! خجالت می‌کشم، سربار دوست متأهلم شدم. این بنده خدا هم یک بچه دارد و دیگر نمی‌تواند میزبان من باشد.

منزل دوست تو کجاست؟
همان نازی‌آباد. این روزها صبح و بعد از ظهر تمرین داریم. هر روز باید ۵۰ کیلومتر تا جنت‌آباد و درفشی‌فر بیایم. حالا فکر کنید خسته و کوفته باید همین ۵۰ کیلومتر را برگردم. آیا توانی برای من می‌ماند؟ از لحاظ بدنی که هیچ، از لحاظ فکری هم اصلاً تمرکز ندارم.

مگر پول قراردادت را نگرفتی؟
نه، چی گرفتم؟ بابت پارسال چیزی نگرفتم. یک پول مختصری دادند که خرج خورد و خوراک و بدهی‌ام شد!

بدهی؟
بله همین الان فکر می‌کنید از کجا خرج و مخارج زندگی‌ام را تأمین می‌کنم؟ مجبورم از دوستان و آشنایان قرض کنم و بعد پس بدهم. مشکلات زیاد است و…

حالا باشگاه چه جوابی به تو داد؟
رفتم به دفتر باشگاه شاید مشکلم حل شود اما امروز و فردا می‌کنند. باور کنید خسته شدم. نمی‌دانم چه کار کنم؟ کلافه شدم! شاید بعضی‌ها بگویند مشکل مسکن علیپور چه ربطی به باشگاه دارد؟ خب اگر پولم را بدهند می‌روم یک جایی را اجاره می‌کنم تا با همسرم زندگی کنم. آیا این خواسته زیادی است؟

شاید مزد گلزنی‌ات در دربی باشد!
زدن آن گل که وظیفه‌ام بود. من دروازه استقلال را باز نکردم که چیز زیادی بخواهم. الان هم فقط می‌گویم پولی بدهند تا بتوانم یک خانه کوچک‌ نزدیک محل تمرین اجاره کنم، همین!

راستی قرارداد مالی‌ات برای فصل بعد چقدر است؟
نمی‌دانم! هنوز درباره مسائل مالی صحبتی نکرده‌ایم!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس