تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران از تعدد انتشار نشریات مختلف در شهرداری تهران گلایه کرد. به گزارش ایسنا، محمد سرخو در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری با اشاره به عدم توجه شهرداری تهران به تذکرات اعضای شورا، گفت: چندی قبل درخصوص فروش اجناس خارجی در فروشگاه شهروند تذکر دادیم […]

[ad_1]

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران از تعدد انتشار نشریات مختلف در شهرداری تهران گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، محمد سرخو در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری با اشاره به عدم توجه شهرداری تهران به تذکرات اعضای شورا، گفت: چندی قبل درخصوص فروش اجناس خارجی در فروشگاه شهروند تذکر دادیم اما متاسفانه به این امر توجهی نشد و باز هم شاهد فروش اجناس خارجی هستیم که مغایر با اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به انتشار نشریات غیرضروری در شهرداری تهران گفت: این نشریات با حجم گسترده توسط روابط عمومی و یا قسمت‌های دیگر شهرداری تهران منتشر می‌شود و این در حالیست که بنا به اعلام کمیسیون برنامه و بودجه، بودجه انتشار این مجلات خلاف مقررات بودجه‌ای است.

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود کمیسیون فرهنگی شورا به طور جد پیگیر این موضوع باشد، گفت: متاسفانه بسیاری از برنامه‌های شهرداری تهران به دلیل کمبود بودجه متوقف شده و جای سوال است که اگر انتشار این اخبار برای شهرداری مهم است، چرا از سیستم‌های الکترونیک و فضای مجازی استفاده نمی‌کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس