تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر لزوم حل و فصل سیاسی بحران سوریه بدون پیش شرط تأکید کردند. به گزارش ایسکانیوز، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در گفتگوی تلفنی با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره تحولات سوریه و راه‌های حل و فصل بحران در این کشور بحث […]

[ad_1]

وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر لزوم حل و فصل سیاسی بحران سوریه بدون پیش شرط تأکید کردند.

به گزارش ایسکانیوز، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در گفتگوی تلفنی با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره تحولات سوریه و راه‌های حل و فصل بحران در این کشور بحث و تبادل نظر کرد.

دو طرف بر لزوم پایبندی تمامی طرف‌ها به تلاش‌های صورت گرفته برای حل بحران سوریه از جمله پایبندی به آتش‌بس، افزایش کمک‌رسانی و آغاز روند سیاسی بدون پیش شرط تأکید کردند.

روز یکشنبه کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل از طرح انسانی فوری اتحادیه اروپا با هدف باز کردن عرصه به روی نهادهای انسانی برای ارائه کمک به ساکنان شهر حلب خبر داد.

به گزارش نووستی، آتش‌بس در سوریه براساس توافق روسیه و آمریکا اجرایی شد اما گروه‌های مسلح به آتش‌بس پایبند نبودند. اخیرا درگیری‌ها در استان حلب شدت یافته است. طرف‌های بین المللی روسیه را به هدف قرار دادن غیرنظامیان و مراکز پزشکی در حلب متهم می‌کنند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس