تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از اسکای‌نیوز، «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری مصر و «جان کری» وزیر خارجه آمریکا، روز پنجشنبه در «نیودهلی» پایتخت هند دیدار و درباره بحران‌های سوریه و لیبی گفت‌وگو کردند. دفتر رئیس‌جمهوری مصر در بیانیه‌ای اعلام کرد، السیسی و کری در این دیدار  همچنین روابط دوجانبه میان مصر و آمریکا […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از اسکای‌نیوز، «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهوری مصر و «جان کری» وزیر خارجه آمریکا، روز پنجشنبه در «نیودهلی» پایتخت هند دیدار و درباره بحران‌های سوریه و لیبی گفت‌وگو کردند.


دفتر رئیس‌جمهوری مصر در بیانیه‌ای اعلام کرد، السیسی و کری در این دیدار  همچنین روابط دوجانبه میان مصر و آمریکا را  مورد بحث و بررسی قرار دادند.


طبق این بیانیه، وزیر خارجه آمریکا با اشاره به اهمیت نقش مصر در خاورمیانه، تاکید کرد که آمریکا از ثبات مصر و تقویت همکاری‌های اقتصادی میان دو کشور و رایزنی درباره مسایل منطقه‌ای با هدف برقراری ثبات در منطقهریال حمایت می‌کند.


السیسی نیز بر ادامه هماهنگی و رایزنی میان دو طرف در خصوص مسایل و تحولات منطقه‌ای و رویارویی با چالش‌های پیش رو در خاورمیانه تاکید کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس