تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] برنامه «ایران» شبکه مستند این هفته به موضوعاتی چون اهدای عضو و پیوند اعضا، شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک و غذاهای سنتی در قزوین می پردازد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، نخستین آیتم این هفته برنامه «ایران» به موضوع اهدای عضو و پیوند اعضا اختصاص […]

[ad_1]

مرضیه برومند

برنامه «ایران» شبکه مستند این هفته به موضوعاتی چون اهدای عضو و پیوند اعضا، شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک و غذاهای سنتی در قزوین می پردازد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، نخستین آیتم این هفته برنامه «ایران» به موضوع اهدای عضو و پیوند اعضا اختصاص دارد و از همین رو گزارشگران برنامه سراغ جشنواره نفس رفته اند؛ جشنواره ای که با همین موضوع در رشته های گوناگون هنری برگزار شده است.

در این آیتم همچنین به پیشرفتهای پزشکی ایران در زمینه اهدا و پیوند عضو نیز پرداخته می شود.

در بخش بعدی این برنامه به شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک پرداخته شده و در این باره با مرضیه برومند دبیر این جشنواره که قرار است در دور هفدهم نیز به فعالیت خود ادامه دهد گفتگو شده است.

پایان بخش این قسمت از «ایران» معرفی غذاهای سنتی در قزوین است که شامل غذاهایی چون کباب ، شیرین پلو، باقلوا، دمنوش و نوشیدنی های سنتی گیاهی قزوین می شود.

«ایران» جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و شنبه ۲۷ شهریور ساعت ۱۳:۳۰ بازپخش می شود.

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس