تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با بیان اینکه ایران در تحولات اخیر در منطقه دارای یک نفوذ است، گفت:این نفوذ در عرصه های مختلف از جمله نفوذ گفتمان منطقی انقلاب اسلامی و نفوذ دستاوردهای علمی- دفاعی برای ما تولید قدرت کرده است. به گزارش ایلنا، حسین امیرعبداللهیان در نشست […]

[ad_1]

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل با بیان اینکه ایران در تحولات اخیر در منطقه دارای یک نفوذ است، گفت:این نفوذ در عرصه های مختلف از جمله نفوذ گفتمان منطقی انقلاب اسلامی و نفوذ دستاوردهای علمی- دفاعی برای ما تولید قدرت کرده است.

به گزارش ایلنا، حسین امیرعبداللهیان در نشست مجمع مدیران منابع انسانی قوای سه گانه امروز (دوشنبه ۱۵ شهریور ماه) افزود: جمهوری اسلامی ایران در تحولات ۵ الی ۶ سال اخیر در منطقه دارای نفوذ کم نظیری است و این نفوذ در عرصه های مختلف برای ما تولید قدرت کرده است.


وی یادآور شد: گفتمان انقلاب اسلامی از موضوعاتی است که برای کشور تولید قدرت کرده است و زمانی که بیرون از مرزها به آن توجه می کنیم متوجه نفوذ سازنده این گفتمان و تاثیر  قوی آن بر امنیت منطقه و ایران خواهیم شد.


امیرعبداللهیان با بیان اینکه گفتمان ما در حمایت از فلسطین گفتمانی حقیقی و توام با اقتدار در حوزه عمل بود، تاکید کرد: ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران با نگاه ارزشی و دفاع از مستضعفان را دنبال کرد رژیم صیهونیستی را به انزوا کشاند درحالی که تل آویو اقدامات تهدید آمیزی را در منطقه دنبال می کرد.


وی یادآور شد: از نظر محور آمریکا و رژیم صیهونیستی جایگاه جمهوری اسلامی ایران باید در منطقه افت کند و اینکه ایران در منطقه برآمده است برای آنها موضوع قابل قبولی نیست؛ همچنین اینکه جمهوری اسلامی ایران از نفوذ خود تولید ثروت کرد و با این قدرت توانست در مذاکرات هسته ای صرف نظر از شیطنت و بدعهدی های قابل پیش بینی آمریکا امتیازاتی بگیرد.


دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل، به نفوذ دستاوردهای دفاعی کشور اشاره کرد و گفت: تمرکز مقام معظم رهبری در بحث تولید علم، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه اقتصادی و افزایش جمعیت به عنوان موضوعی مهم در عناصر ملموس قدرت، بروز یافته که مجموعه این موارد برای ما می تواند تولید مضاعف قدرت را در راستای تقویت جهان اسلامی و تضمین امنیت منطقه و حفظ حداکثری امنیت ملی کشور در پی داشته باشد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس