تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] .قرمزهای تهران با کسب این نتیجه نسبت به سال قبل یک رکورد پشت سرگذاشتند آنها در هفته سوم سال قبل ۸ گل خورده بودند حالا با دو کیلین شیت از ۳ بازی آماری فوق العاده دارند. پرسپولیس هفته سوم لیگ برتر را با پیروزی پشت سرگذاشت . قرمزپوشان تهرانی در دیداری که درتبریز مقابل […]

[ad_1]

.قرمزهای تهران با کسب این نتیجه نسبت به سال قبل یک رکورد پشت سرگذاشتند آنها در هفته سوم سال قبل ۸ گل خورده بودند حالا با دو کیلین شیت از ۳ بازی آماری فوق العاده دارند.

پرسپولیس هفته سوم لیگ برتر را با پیروزی پشت سرگذاشت . قرمزپوشان تهرانی در دیداری که درتبریز مقابل گسترش فولاد داشتند پیروز شدند و حداقل برای چند ساعت صدرنشین لیگ برتر شدند.

به گزارش عصرایران ، پرسپولیسی ها در حالی به تبریز رفتند که برای ادامه بالانشینی در لیگ برتر نیاز به پیروزی در این دیدار داشتند. نیتی که برای رسیدن به ان تلاش زیادی کردند.

گسترش فولاد در بنیاد دیزل و زمین اختصاصی خود به دنبال کسب پیروزی برابر پرسپولیس برانکو بود و در نیمه اول فشار زیادی با توجه به مثلث هجومی شجاعیان، خلعتبری و پریرا که از سوی نقی زاده نیز حمایت می شدند روی دروازه بیرانوند آورد که با تاکتیک آفسایدگیری مدافعان پرسپولیس نقشه های آنها نیمه کاره باقی می ماند. آنها البته چند بار با ارسال های خود از کناره ها می توانستند دروازه بیرانوند را با خطر مواجه کنند که در ضربه نهایی ناکام ماندند.

پرسپولیس نیز با توجه به جنگندگی مسلمان و کامیابی نیا و حرکات تکنیکی احمدزاده و ارسال های عالیشاه به دنبال راهی برای نزدیک شدن به دروازه خسوس توسط علی علی پور و امیری بودند که هر دو مهاجم پرسپولیس یک موقعیت فوق العاده را از دست دادند تا نتیجه نیمه اول بدون گل خاتمه یابد.

این دیدار فیزیکی و درگیرانه البته در زمین با دو کارت زرد و در نیمکت دو تیم با یک اخراج برای هر تیم همراه بود تا دو تیم برای ۴۵ دقیقه دوم مهیا شوند.

در نیمه اول و همان ابتدا وحید امیری گل پیروزی بخش را به ثمر رساند و پرسپولیس با همین گل بازی را برنده شد.قرمزهای تهران با کسب این نتیجه نسبت به سال قبل یک رکورد پشت سرگذاشتند آنها در هفته سوم سال قبل ۸ گل خورده بودند حالا با دو کیلین شیت از ۳ بازی آماری فوق العاده دارند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس