تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی از ظرفیت همکاری این فرهنگسرا و سایر فضاهای فرهنگی تهران برای گسترش فرهنگ اهدای خون خبر داد و گفت: فضاهای فرهنگی ۷۰۰ نقطه تهران آماده همکاری با انتقال خون است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، بهزاد تیمور پور گفت: ایده اهدای خون اصحاب رسانه […]

[ad_1]

 اهدای خون

مدیر فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی از ظرفیت همکاری این فرهنگسرا و سایر فضاهای فرهنگی تهران برای گسترش فرهنگ اهدای خون خبر داد و گفت: فضاهای فرهنگی ۷۰۰ نقطه تهران آماده همکاری با انتقال خون است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایرنا، بهزاد تیمور پور گفت: ایده اهدای خون اصحاب رسانه از طریق اطلاع رسانی شکل گرفت و به خاطر قرار گرفتن روز خبرنگار و روز ملی انتقال خون در ماه مرداد تصمیم گرفتیم این برنامه را در همین ماه اجرا کنیم.

او گفت:فرهنگسرای رسانه می تواند در هماهنگ سازی جریان های خبری در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم برای اهدای خون و خود مراقبتی موثر باشد و رسانه ها را در این زمینه تشویق کند.

مدیر فرهنگسرای رسانه در خصوص اهدای خون اصحاب رسانه در این فرهنگسرا گفت: این نخستین بار بود که چنین برنامه ای در این فرهنگسرا اجرا می شد و اطلاع رسانی این برنامه با استقبال خود خبرنگاران و در شبکه های اجتماعی چون تلگرام صورت گرفت.

او اصحاب رسانه را نماینده افکار عمومی و صاحبان فکر دانست که با پیوستن به صف اهدا کنندگان خون می توانند تاثیر گذاری بالایی در افکار عمومی داشته باشند.

تیمور پور افزود: فرهنگ هدیه دادن خون، امکانات، تجهیزات و یکپارچه سازی تفکر اهدا به خاطر سلامت را نیازمند آگاهی سازی عمومی و فرهنگسازی در رسانه ها دانست و افزود: فضاهای فرهنگی که زیر نظر سازمان فرهنگی هنری شهرداری فعال است این ظرفیت را دارد تا با راه اندازی میتینگ ها و مسابقات مردمی توجه عموم را به اهمیت فرهنگ اهدای خون و سلامت خون جلب کند.

او افزود: ۱۰۶ ایستگاه مترو نیز می تواند پذیرای کانترهای دریافت خون و جایگاه های ترویج فرهنگ اهدای خون باشد.

فرهنگسرای رسانه با شعار «با اهدای خون زندگی را به اشتراک بگذاریم» روز گذشته (۲۵مرداد ماه )میزبان خبرنگارانی بود که به جمع اهدا کنندگان خون پیوسته اند.

۲۰۲۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس