تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

ضرغام اسماعیل که مدتها بحث حضورش در پرسپولیس شنیده می شد با باشگاه ترکیه ای ریزه اسپور به توافق رسید. به گزارش گذار نیوز، پرسپولیس برای پوشش نقطه ضعف در پست دفاع چپ، از مدتها قبل دنبال جذب ضرغام اسماعیل بود. مدافع چپ تیم ملی عراق که در تیم منتخب جام ملتهای آسیا نیز حضور […]

ضرغام اسماعیل که مدتها بحث حضورش در پرسپولیس شنیده می شد با باشگاه ترکیه ای ریزه اسپور به توافق رسید.

ضرغام اسماعیل

به گزارش گذار نیوز، پرسپولیس برای پوشش نقطه ضعف در پست دفاع چپ، از مدتها قبل دنبال جذب ضرغام اسماعیل بود. مدافع چپ تیم ملی عراق که در تیم منتخب جام ملتهای آسیا نیز حضور داشت.

ضرغام که از سوی یک مدیربرنامه به باشگاه پرسپولیس معرفی شده بود، در ادامه با مدیربرنامه دیگری مذاکرات خود را با پرسپولیس ادامه داد اما با توجه به قیمت بالا و شرایط سخت استخدام وی پرسپولیسی ها از پس این مساله برنیامدند. باشگاه ضرغام قصد داشت او را یک ساله و قرضی با مبلغی نزدیک به ۴۰۰ هزار دلار به پرسپولیس بدهد که البته در این زمینه هم بحث به درازا کشید و هرگز توافق رسمی یا جواب قطعی به پیشنهاد پرسپولیسی ها (۳۵۰ هزار دلار برای یک سال) داده نشد.

به نظر می رسد ضرغام اسماعیل با ریزه اسپور ترکیه به توافق نهایی دست یافته و قرار است هفته آینده جانشین علی عدنان در این تیم شود. علی عدنان، چپ پای عراقی ریزه اسپور بود که به اودینزه ایتالیا پیوست.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس