تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴

باشگاه استقلال به صورت رسمی با یک مهاجم اهل کشور کرواسی وارد مذاکره شد. به گزارش گذار نیوز، مسئولان باشگاه استقلال طی روزهای اخیر به دنبال جذب یک مهاجم و یک هافبک خارجی هستند. استقلالی‌ها در ابتدا با برونو سزار وارد مذاکره شدند و حتی توافقاتی را با این مهاجم انجام دادند اما یک مهاجم […]

باشگاه استقلال به صورت رسمی با یک مهاجم اهل کشور کرواسی وارد مذاکره شد.

مظلومی

به گزارش گذار نیوز، مسئولان باشگاه استقلال طی روزهای اخیر به دنبال جذب یک مهاجم و یک هافبک خارجی هستند. استقلالی‌ها در ابتدا با برونو سزار وارد مذاکره شدند و حتی توافقاتی را با این مهاجم انجام دادند اما یک مهاجم کروات با ۱۹۲ سانتی‌متر قد و همچنین آمار گلزنی بالا چشم پرویز مظلومی را گرفت.

پروپیچ مهاجم مدنظر باشگاه استقلال همان بازیکنی است که پرسپولیسی‌ها فصل گذشته به دنبال به خدمت‌گیری او بودند اما این بازیکن با یک باشگاه آلبانیایی قرارداد داشت و نتوانست به سرخ‌پوشان ملحق شود.

این بازیکن در ۹۵ بازی گذشته خود برای تیم‌های مختلف ۷۱ گل به ثمر رسانده و همچنین در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ آمار گلزنی خوبی از خود بر جای گذاشته است.

وی فصل گذشته نیز در یکی از تیم‌های کشور آلبانی به میدان رفت و حالا با به پایان رسیدن قراردادش با آن تیم با استقلال وارد مذاکره شده است.

پرو پیچ روز گذشته با مسئولان باشگاه استقلال به توافقاتی دست پیدا کرد ولی در نهایت قرار است پاسخ نهایی و جذب قطعی او را باشگاه استقلال اعلام کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس