تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو فراکسیون ولایت مجلس معتقد است جمع‌بندی اصولگرایان معتدل حمایت از حسن روحانی در انتخابات سال آینده است. به گزارش ایسکانیوز بهروز نعمتی، عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد گزینه های اصولگرایان برای انتخابات ٩۶به خبرنگار خبرآنلاین گفت: مجموعه های مختلف اصولگرایی در حال حاضر گزینه‌های متفاوتی دارند ولی قطعا آنها برای […]

[ad_1]

عضو فراکسیون ولایت مجلس معتقد است جمع‌بندی اصولگرایان معتدل حمایت از حسن روحانی در انتخابات سال آینده است.

به گزارش ایسکانیوز بهروز نعمتی، عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد گزینه های اصولگرایان برای انتخابات ٩۶به خبرنگار خبرآنلاین گفت: مجموعه های مختلف اصولگرایی در حال حاضر گزینه‌های متفاوتی دارند ولی قطعا آنها برای موفقیت نیازمند یک جمع بندی هستند.

وی با بیان اینکه روحانی گزینه برخی از اصولگرایان برای انتخابات ٩۶ است، اظهار داشت:یک طیف تندرو از اصولگرایان یا همان جبهه پایداری که همیشه ساز مخالف زدند حتما خودشان کاندیدایی به جز از آقای روحانی خواهند داشت.

نعمتی بیان کرد:البته اعضای جمعیت ایثارگران و رهپویان نیز از آقای روحانی حمایت نمی کنند چراکه آنها نیز در همان مجموعه پایداری ها تعریف می شوند ولی قطعا جمع بندی اصولگرایان معتدل آقای روحانی است همانگونه که آقای باهنر نیز به این موضوع و حمایت از روحانی تاکید کردند.

این چهره اصولگرای مجلس درباره زمزمه هایی مبنی بر احتمال کاندیداتوری ضرغامی و معرفی او از سمت پایداری ها، گفت :اینکه آقای ضرغامی بخواهد گزینه پایداری ها شود را بعید می دانم چراکه پایداری ها گزینه خود را دارند و ان فرد آقای جلیلی است.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس