تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه گفت: طبق هدف‌گذاری قرارگاه خاتم برنامه‌ریزی کرده‌ایم قطعه چهارم آزادراه کنارگذر جنوبی تهران زودتر از موعد مقرر و در پایان امسال تکمیل شود.  به گزارش خبرگزاری فارس، سردار عبادالله عبداللهی در حاشیه بازدید از اجرای پروژه کنار گذر جنوبی تهران، بیان کرد: قرارداد این پروژه اواخر اسفند سال قبل رسمیت […]

[ad_1]

 
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه گفت: طبق هدف‌گذاری قرارگاه خاتم برنامه‌ریزی کرده‌ایم قطعه چهارم آزادراه کنارگذر جنوبی تهران زودتر از موعد مقرر و در پایان امسال تکمیل شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار عبادالله عبداللهی در حاشیه بازدید از اجرای پروژه کنار گذر جنوبی تهران، بیان کرد: قرارداد این پروژه اواخر اسفند سال قبل رسمیت یافت اما تا پیش از آن فعالیت‌هایی اجرا شده بود.
 
وی با بیان اینکه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران در ۴ قطعه اجرا می‌شود، گفت: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا پایان امسال قطعه ۴ را زودتر از برنامه تکمیل کنیم.
 
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه در این پروژه از نظر کیفیت، سرعت و تجهیزات در شرایط مناسبی قرار داریم، بیان کرد: از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهیم که ابلاغیه‌ای داشته باشد مبنی بر اینکه برخی قطعات این آزادراه به صورت آزمایشی روسازی بتنی شود.
 
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء بیان کرد: البته برنامه‌ریزی کرده‌ایم در حوزه معماری، طراحی و زیباسازی اطراف مسیر فعالیت‌های خاصی انجام شود اما این موارد هزینه‌بر است.
 
سردار عبداللهی با بیان اینکه مشاور ایمنی در این پروژه در نظر گرفته شده است، گفت: مشاور ایمنی در ارتباط با مطالعات مسیر و در مرحله قبل از بهره‌برداری مسائل مد نظر را اجرا خواهد کرد.
 
وی افزود: در این مسیر آزادراهی متفاوت با دیگر آزادراه‌های کشور، عرض شانه آسفالتی از همه آزادراه‌ها بیشتر است.
 
سردار عبداللهی افزود: همچنین در بخش معماری و طراحی، اطراف مسیر با هماهنگی با شرکت‌های مشاور در مرحله خاص مطالعاتی قرار داریم.
 
وی اظهارداشت: وضعیت متفاوت این آزادراه نسبت به دیگر آزادراه‌ها این است که اولین آزادراهی است که ساختمان‌های آزادراهی پلیس راه جانمایی شده و احداث می‌شود ضمن اینکه جانمایی ساختمان‌هایی نظیر اورژانس در هنگام احداث خواهیم داشت.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس