تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدافع کروات تیم فوتبال پرسپولیس که هنوز برای تیمش بازی رسمی نکرده، مصدوم شد. به گزارش ایلنا، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی دوستانه عصر روز شنبه مقابل شهرداری همدان از صبح امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری شد. تمرین از ساعت ۱۰:۱۰ و در غیاب بازیکنان ملی‌پوش و کریم باقری […]

[ad_1]

مدافع کروات تیم فوتبال پرسپولیس که هنوز برای تیمش بازی رسمی نکرده، مصدوم شد.

به گزارش ایلنا، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی دوستانه عصر روز شنبه مقابل شهرداری همدان از صبح امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری شد.


تمرین از ساعت ۱۰:۱۰ و در غیاب بازیکنان ملی‌پوش و کریم باقری آغاز شد و بازیکنان در ابتدای کار زیر نظر مارکو تمرینات اختصاصی انجام دادند.


آنتونی گولچ در آغاز تمرین پای مصدومش را به کادر پزشکی نشان داد و از این‌رو راهی سالن وزنه شد. او در دیدار دوستانه روز گذشته تیمش دچار آسیب‌دیدگی شد.


دروازه‌بان‌ها زیر نظر پانادیچ به تمرینات اختصاصی پرداختند.


برای تماشای تمرین امروز پرسپولیسی‌ها حدود ۱۰ هوادار خود را به ورزشگاه شهید کاظمی رساندند و از روی سکوها نظاره‌گر تمرین بودند.


در جریان تمرین چوک تعدادی از بازیکنان از جمله نوراللهی، احمدزاده، علیپور و مسلمان را به روی سکوها برد و از آنها خواست چند بار پله‌ها را بالا و پایین بروند.


برانکو در اواخر تمرین صبح امروز سعی کرد با در نظر گرفتن تمرینات با نشاط خستگی را را از تن بازیکنان خارج کند.


بازیکنان پس از پایان تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی ماندند تا تمرین نوبت عصر خود را در همین محل برگزار کنند.


در خاتمه تمرین به خبرنگاران اعلام شد از این پس تمرینات صبح سرخپوشان پشت درهای بسته برگزار می‌شود و فقط تمرینات عصر به روی آنها و هواداران باز است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس