تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکنان اصلی تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار مقابل قطر تمرین خود را در استخر پشت سر گذاشتند. به گزارش ایلنا، اولین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از برد مقابل قطر در نخستین گام از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز (جمعه) از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین پژوهشگاه صنعت نفت […]

[ad_1]

بازیکنان اصلی تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار مقابل قطر تمرین خود را در استخر پشت سر گذاشتند.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از برد مقابل قطر در نخستین گام از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز (جمعه) از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.


*اتوبوس حامل تیم ملی کشورمان از ساعت ۱۶:۱۰ وارد زمین تمرین شد.


*بازیکنان اصلی که در دیدار روز گذشته مقابل قطر به میدان رفته بودند امروز در جلسه تمرین تاکتیکی کی‌روش حضور نداشتند و آنها تمرین ریکاوری خود را در استخر مجموعه پژوهشگاه نفت پشت سر گذاشتند.


*بازیکنان ذخیره امروز زیر نظر کی‌روش تمرینات تاکتیکی خود را دنبال کردند.


*۱۴ بازیکن ذخیره تیم ملی فوتبال کشورمان امروز یک دست لباس‌های سبز رنگ برتن داشتند و زیر نظر نیکو دستیار بدنساز کارلوس کی‌روش با حرکات نرمشی و کششی همراه با توپ کار خود را آغاز کردند.


*در حاشیه تمرین امروز جواد نکونام که اولین تجربه خود را به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی روی گذشته مقابل قطر پشت سر گذاشت، امروز در تمرین حضور داشت و در خصوص اتفاقات دیدار روز گذشته که منجر به اخراج نکونام از نیمکت تیم ملی شد، با کی‌روش صحبت می‌کرد و کی‌روش نیز توصیه‌هایی به جواد نکونام داشت.


*در ادامه تمرینات تیم ملی بازیکنان در دسته‌های مختلف تقسیم شدند و به حفظ توپ و به تمرین پرس پرداختند.


*خبرنگاران حاضر در تمرین امروز تیم ملی در خصوص وضعیت اشکان دژاگه که روز گذشته دچار مصدومیت شد، از پزشک تیم ملی پرس‌وجو می‌کردند و دکتر شهاب در جواب خبرنگاران گفت که ما بعداً وضعیت او را شرح خواهیم داد.


*در حاشیه تمرین امروز کی‌روش نکات فنی مربیگری را هم به نکونام یاد می‌داد تا او بازیکنان را تمرین دهد.


*استارت‌های کوتاه و بلند، حرکات تاکتیکی دیگر تمرین ملی پوشان کشورمان بود.


*در اواسط تمرین تیم ملی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز در تمرین تیم ملی حاضر شد.


*محمدرضا اخباری و علیرضا حقیقی دیگر دروازه‌بانان تیم ملی کشورمان امروز تمرینات خود را دنبال کردند.


*تمرین بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان بازهم زیرنظر کی‌روش دنبال شد به طوری که بازیکنان پس از پاسکاری و کارهای ترکیبی تمرین شوت به سمت دروازه کردند.


تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تمرین امروز(جمعه) از ساعت ۲۱ برای انجام دومین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پرواز چارتر مستقیم به سمت کشور چین سفر خواهند کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس