تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تمرین صبح امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد. به گزارش ایلنا، تمرین ریکاوری استقلالی‌ها پس از تساوی در هفته چهارم لیگ‌برتر از ساعت ۱۰ صبح امروز (جمعه) در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.  * در این تمرین، امید ابراهیمی و وریا غفوری بازیکنان دعوت […]

[ad_1]

تمرین صبح امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، تمرین ریکاوری استقلالی‌ها پس از تساوی در هفته چهارم لیگ‌برتر از ساعت ۱۰ صبح امروز (جمعه) در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد. 


* در این تمرین، امید ابراهیمی و وریا غفوری بازیکنان دعوت شده به تیم ملی به همراه سیدمهدی رحمتی کاپیتان آبی پوشان غیبت داشتند. گفته می‌شود که رحمتی به سفر کربلا رفته است. همچنین منصور پورحیدری، سرپرست تیم استقلال نیز دیگر غایب آبی‌ها بود.


* علی چینی مربی استقلال با ۱۰ دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید.


* در جمع سایر بازیکنان ترکیب اصلی نیز رابسون جانواریو، کاوه رضایی، خسرو حیدری، بختیار رحمانی و علی قربانی بعد از ۱۵ دقیقه تمرین راهی رختکن شدند. کاوه رضایی دقایقی پس از حضور در رختکن، به زمین چمن برگشت و برای لحظاتی مشغول صحبت با علیرضا منصوریان شد.


* همچنین جابر انصاری، مگویان و یعقوب کریمی بعد از اتمام ریکاوری در گوشه‌ای از زمین مشغول صحبت شدند و تا اواخر تمرین نظاره‌گر تمرین سایر بازیکنان بودند.


* بازیکنانی که مقابل پیکان به میدان نرفته بودند نیز امروز تمرین کردند.


* در بخش بازی درون‌تیمی، بعد از اشتباهات مکرر بازیکنان در پاسکاری دقیق، علیرضا منصوریان شخصاً وارد بازی شد تا به بازیکنان جوان انگیزه بدهد.


* فرشید باقری امروز به صورت جداگانه در کنار مربیان استقلال و بدنساز این تیم تمرین کرد.


* نکته عجیب تمرین، سر و صداهای عجیبی بود که آبی‌پوشان را آزار می‌داد. در پیست اتومبیلرانی، مسابقات در حال جریان بود و از سوی دیگر مجموعه ورزشی آزادی که محل تمرین تیم تیراندازی اهداف پروازی بود، هر چند دقیقه یکبار، صدای شلیک گلوله به گوش می‌رسید.


* تمرین ساعت ۱۱:۳۰ به اتمام رسید و در پایان منصوریان مشغول صحبت با چند بازیکن ذخیره استقلال شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس