تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴

 ضیافت افطاری این حزب عصرگاه روز پنجشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۴ در هتل المپیک تهران در دو بخش نشست داخلی اعضاء و مراسم افطار با حضور میهمانان برگزار شد. در بخش داخلی این مراسم که اعضای شورای سیاست‌گذاری، دبیر کل، رییس دفتر سیاسی و دبیران استان‌ها و برخی از اعضای فعال و خانواده‌های آن‌ها حضور داشتند، […]

 ضیافت افطاری این حزب عصرگاه روز پنجشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۴ در هتل المپیک تهران در دو بخش نشست داخلی اعضاء و مراسم افطار با حضور میهمانان برگزار شد.

حاما

در بخش داخلی این مراسم که اعضای شورای سیاست‌گذاری، دبیر کل، رییس دفتر سیاسی و دبیران استان‌ها و برخی از اعضای فعال و خانواده‌های آن‌ها حضور داشتند، برخی از روسای کمیته‌های این حزب به سخنرانی پرداختند.

به گزارش گذارنیوز سخنران اول این مراسم افشین فرهانچی رییس کمیته امور استان‌ها بود که ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های این کمیته در دوره ششم ، بر توسعه فراگیر حزب در تمامی شهرستان‌ها تاکید کرد و لزوم اشاعه فرهنگ تحزب را جهت توسعه سیاسی کشور مهم و اساسی دانست.

تبیین مفهوم حزب اراده ملت ایران توسط مصطفی کرمی، رییس کمیته مباحث بنیادین حاما به‌عنوان سخنران دوم انجام شد. وی به کلمات تشکیل دهنده “حزب اراده ملت ایران” اشاره کرد و افزود: لازمه فعالیت اعضاء در حزب آشنایی با مفهوم هریک از این واژگان کلیدی است.

در بخش دیگر این مراسم احمد حکیمی پور، دبیر کل حاما با اشاره به نتایج مذاکرات هسته‌ای گفت: بی‌شک ایران به‌عنوان یک‌طرف تأثیرگذار و تراز اول بین‌المللی در نظم نوین جهانی نقش شایسته‌ای از خود به نمایش خواهد گذاشت. وی در ادامه صحبت‌های خود پیرامون رویکرد انتخاباتی حزب اراده ملت ایران در جریان انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی ادامه داد و گفت: مشارکت سیاسی صرفاً از مجرای احزاب و سازمان‌های سیاسی می‌گذرد و امروز عصر فعالیت احزاب جدی و واقعی فرارسیده است و همچنین از تشکیل ستاد انتخاباتی حاما بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

سخنران دیگر این مراسم محمدعلی کوزه‌گر سخنگوی حزب بود که به توضیح و توصیف ابعاد و زوایای توافق هسته‌ای و آینده پیش رو پرداخت و گفت: امروز نوع ظریفی از دیپلماسی توسط ایران به جهانیان ارائه‌شده است.

سخنرانی رییس شاخه جوانان، محسن ابراهیمی و طراح پایگاه کشوری حاما نیوز، مهدی ابراهیم بندی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

در بخش تجلیل از فعالین حزبی که هرساله در مراسم ضیافت افطاری این حزب صورت می‌گیرد، در ۳ بخش با اهداء لوح تقدیر از زحمات این اعضاء تقدیر به عمل آمد. همچنین استان‌های پیشرو در کار حزبی و توسعه حاما در سطح کشور نیز معرفی شدند که از استان‌های خراسان جنوبی، گلستان، قم، زنجان، اردبیل و لرستان تقدیر شد.

در بخش فعالین کمیته‌ها با معرفی رییس کمیته مربوطه به ترتیب کامبیز کاکاوند از کمیته تشکیلات، احمد آدینه وند از کمیته انتخابات، محمدتقی عباسیلو از کمیته مباحث بنیادین، احسان گنجی از کمیته فرهنگی، داوود بیگدلی از کمیته امور استان‌ها، پیام فیض از واحد روابط عمومی و مهدی ابراهیم بندی و عباس برومند از سایت به‌عنوان برترین‌های کمیته‌ها و واحدها معرفی شدند.

همچنین کمیته امور استان‌ها از میان کمیته های  هشتگانه در حزب به‌عنوان فعال‌ترین کمیته انتخاب شد و از رییس و نایب‌رییس آن، افشین فرهانچی و زهره رحیمی تقدیر به عمل آمد.

در قسمت دیگر این مراسم از اعضای کارگروه برگزاری هفتمین کنگره ملی و اعضای فعال در کنگره تقدیر شد و به‌این‌ترتیب از حسن رنجبر،‌هاشم جباری، حجت زارع، مهران رئوف، مرجان کاوسی، محمد مسیبی، شهرام آقایاری، جمال کاتبیان، بهزاد نگهداری، رضا گروسی، مریم پورآقا، حمید خاورزمینی، بیژن شاملو، ناصر نوروزی، مهدی بکران، احسان میرضیایی، مجید محمدی، نرگس مهری، فرهود گلمرادی، هادی ولی یار، مختار ارشدی، مهدی شریفی، محمدتقی عباسی لو، عبدالله رضایی و امیر احمد صبری تقدیر به عمل آمد.

در پایان این مراسم که برخی میهمانان نیز به این نشست اضافه شدند، جواد اطاعت نیز به ایراد سخنرانی پیرامون مسئله حق حاکمیت ملت در انتخاب‌هایشان پرداخت و گفت: در جامعه مردم‌سالار، رأی و نظر ملت است که صلاحیت افراد برای نمایندگی را تعیین می‌کند و این همان مصداق حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است.

در پایان همزمان با اذان مغرب مراسم در بخش اول به پایان رسید، در ضیافت افطاری حاما جمعی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی، دبیران کل احزاب، مدیران شهری و شخصیت‌ها سیاسی چون ابراهیم اصغر زاده، حجت‌الاسلام اشرفی اصفهانی، محمد غرضی، جواد اطاعت، محمدجواد حق‌شناس، انوشیروان محسنی، آذر منصوری، رسول منتجب نیا، راه چمنی، ولی الله شجاع‌پوریان حضور داشتند.

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس