تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری مهر: گروه موسیقی سرشناس لهستانی با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تهران روی صحنه می‌رود. گروه موسیقی «پارتیزانت» روزهای هشتم و نهم اردیبهشت با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد. کریستف توچکو نوازنده گیتار به […]

[ad_1]

خبرگزاری مهر: گروه موسیقی سرشناس لهستانی با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تهران روی صحنه می‌رود.

گروه «پارتیزانت» به تالار وحدت می آید

گروه موسیقی «پارتیزانت» روزهای هشتم و نهم اردیبهشت با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد.

کریستف توچکو نوازنده گیتار به همراه پسرش میکوآی توچکو نوازنده سازهای کوبه‌ای اعضای گروه سرشناس «پارتیزانت» را تشکیل می‌دهند که سابقه اجرای زنده و همکاری با بزرگانی چون جو ساتریانی، ال دی مرلا، استیو لوکاتر و تامی امانول را در کارنامه خود داشته‌اند.

این گروه دو نفره که قرار است با اجرای آثاری بی‌کلام از موسیقی فیلم‌های کلاسیک سینمای جهان و بزرگانی چون مایکل جکسون به شیوه‌ای خلاقانه در ایران روی صحنه بروند، یکی از قطعات ماندگار موسیقی ایرانی را نیز به سبک و سیاق خودشان در کنسرت پیش رو به اجرا در می‌آورند.

این برنامه تحت امتیاز موسسه فرهنگی هنری «خانه هنر جوان»، به تهیه کنندگی علیرضا فرهادی و با همکاری فربد فرازپویا برگزار می شود. صبا محمدزاده مدیریت اجرایی این کنسرت را بر عهده دارد و کارگردان هنری این کنسرت نیز سیاوش خلبانی است.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس