تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گروه دوم کاروان وزنه برداری تیم ملی بزرگسالان ایران برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو بامداد امروز (جمعه) تهران را به مقصد برزیل ترک کرد. به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فدراسیون وزنه برداری؛ دومین گروه از کاروان وزنه برداری ایران متشکل از سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی، کیانوش رستمی […]

[ad_1]

گروه دوم کاروان وزنه برداری تیم ملی بزرگسالان ایران برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو بامداد امروز (جمعه) تهران را به مقصد برزیل ترک کرد.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فدراسیون وزنه برداری؛ دومین گروه از کاروان وزنه برداری ایران متشکل از سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی، کیانوش رستمی وزنه بردار دسته ۸۵ کیلوگرم، سهراب مرادی و علی هاشمی وزنه برداران دسته ۹۴ کیلوگرم و احسان شریف احمدی ماساژور تیم ملی صبح امروز از طریق فردوگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد ریودژانیرو محل برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۶ ترک کردند.

 

پیش از این علی مرادی رئیس فدراسیون و داود باقری رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری، روز ۱۱ مرداد به ریو سفر کرده بودند. بهداد سلیمی، محمدرضا براری و ایوان گارچف مشاور فدراسیون سومین گروه را تشکیل می دهند که روز سه شنبه ( ۱۹ مردادماه) عازم برزیل خواهند شد.کیانوش رستمی نخستین وزنه بردار تیم ملی ایران است که ساعت ۲:۳۰ بامداد روز شنبه ۲۳ مرداد به روی تخته می رود.سی و یکمین دوره بازی های المپیک به صورت رسمی از امروز در رودوژانیرو برزیل آغاز می شود و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت. 

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس