تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گروه های زیر زمینی موسیقی نیز که جوانان را جذب می کنند از خارج از کشور تامین می شوند. به گزارش خبرنگار ایلنا، علی جنتی در ششمین روز از هفته دولت مهمان گفتگوی برنامه زنده ویژه خبری ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شبکه دو سیما بود. وزیر ارشاد […]

[ad_1]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گروه های زیر زمینی موسیقی نیز که جوانان را جذب می کنند از خارج از کشور تامین می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی جنتی در ششمین روز از هفته دولت مهمان گفتگوی برنامه زنده ویژه خبری ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شبکه دو سیما بود.


وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه نگرانی عمده مقام معظم رهبری در طول دو دهه گذشته تهاجم فرهنگی بوده است، گفت: تحولات رخ داده در جهان چه در حوزه فضای مجازی، شبکه های ماهواره‌ای و رفت و آمدهایی که به خارج از کشور صورت می گیرد، در افکار جامعه تاثیر می گذارد و باعث می‌شود جامعه در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار بگیرد.


او ادامه داد: وقتی صدها شبکه فارسی زبان و غیرفارسی زبان وجود دارد، در کنار مطالب مفیدی که دارند مطالب زیان آور زیادی هم ارایه می کنند. این مسئله در شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. از طرف دیگرخیلی از رفت وآمدهایی که به خارج از کشور صورت می گیرد به مناطقی می روند که برای خوشگذرانی است و با محیط آنجا مانوس می‌شوند و توسعه را ملول بی بندوباری و ولنگاری آن مناطق می دادند.


وزیر ارشاد افزود: بی‌حجابی و بدحجابی و مشکلات گروه‌های زیر زمینی که در ظاهر شهرمی بینیم، چندین برابر آن را در زیر پوست شهر مشاهده می‌کنیم و وضعیت بسیار اسف باری دارد و همه باید با آن مقابله کنند.


جنتی با اشاره سخن مقام معظم رهبری درباره ولنگاری فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت ضعف در حوزه آفند و پدافند را مطرح کردند. من نیز معتقدم باید حالت تهاجمی داشته باشیم تا با برنامه‌های خوب بتوانیم دشمن را عقب برانیم.


او با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از جامعه از شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی استفاده می‌کنند که بخش فیلتر شده آن با فیلتر شکن قابل دسترسی است، گفت: فضاهای مجازی و شبکه های ماهواره ای از خارج از کشور تاثیر می گیرند و در داخل عناصری که تاثیر گرفته اند ازاین فضاها سعی می‌کنند این الگوها را در جامعه نشر دهند. به طور مثال افرادی که در خارج از کشور آموزش مدلینگ می‌بینند و در تهران به صورت زیرزمینی این کار را انجام می دهند و با انواع و اقسام لباس ها و آرایش‌های نامناسب آن را در جامعه نشر می‌دهند.


او ادامه داد:گروه های زیر زمینی موسیقی نیز که جوانان را جذب می کنند از خارج از کشور تامین می شوند.


ادامه دارد…

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس