تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] گروه‌های تروریستی در سوریه از زمان برقراری توافق‌نامه توقف عملیات جنگی در این کشور از ۲۷ فوریه گذشته تاکنون، هزار و ۹۰ بار آتش‌بس را نقض کرده‌اند. به گزارش ایلنا به نقل از سانا، مرکز هماهنگی روسیه در پایگاه حمیمیم اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، گروه‌های تروریستی در ۹ مورد توافق‌نامه توقف […]

[ad_1]

گروه‌های تروریستی در سوریه از زمان برقراری توافق‌نامه توقف عملیات جنگی در این کشور از ۲۷ فوریه گذشته تاکنون، هزار و ۹۰ بار آتش‌بس را نقض کرده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از سانا، مرکز هماهنگی روسیه در پایگاه حمیمیم اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، گروه‌های تروریستی در ۹ مورد توافق‌نامه توقف عملیات جنگی را نقض کردند.


این موارد در استان‌های دمشق و لاذقیه بوده است.


مرکز هماهنگی روسیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که تروریست‌های گروه موسوم به «جیش الاسلام» با خمپاره مناطقی از دمشق و تروریست‌های گروه موسوم به «احرار الشام» مناطقی از حومه شمالی لاذقیه را هدف قرار دادند.


در بیانیه این مرکز به ادامه تلاش‌های تروریست‌های «جبهه النصره» و داعش برای برهم زدن توافق‌نامه توقف عملیات جنگی در سوریه نیز اشاره شده و آمده است که ۱۴ شهرک در استان لاذقیه به آتش‌بس ملحق شده‌اند تا تعداد شهرک‌ها مشمول آتش‌بس به ۴۷۱ منطقه برسد.


این مرکز به ارسال ۲۰ تُن کمک انسانی از طریق چتر به مناطق دیرالزور که توسط تروریست‌های داعش محاصره شده است نیز اشاره کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس