تاریخ انتشار: ۰۳ اسف ۱۳۹۴
آیت الله دری نجف آبادی:

نامزد دوره پنجم خبرگان رهبری گفت: مردم هم در انتخاب آزاد هستند و فریب شیادان را نمی‌خورند. اینکه بعضی توهین‌هایی را انجام می‌دهند واقعا به مصلحت نیست.

به گزارش “گذارنیوز”  قربانعلی دری نجف‌آبادی  در پاسخ به این سوال که آیا این‌که برخی گروه‌های و افراد به دنبال این هستند که عده‌ای لیست برخی مسئولان و علما برای خبرگان رهبری لیست انگلیسی معرفی می‌کنند، بازی در زمین دشمن و توهین به مسئولان نظام نیست؟ گفت: جامعتین بنده را به عنوان کاندیدا معرفی کردند و برخی افراد و بزرگان نیز صلاح دانستند که بنده را در لیست خود قرار دهند؛ از این رو کسی تصور نکنند می‌توانند میان نیروهای انقلاب تفرقه ایجاد کنند یا در اراده استوار ملت ما خللی ایجاد کنند یا آن را بهانه‌ای برای ریختن بنزین برای روی آتش کنند، چرا که مردم ما هیچ‌گاه به بیگانگان توجه نکرده و آنچه را که با منطق و عقلانیت مطابق می‌دانند، انتخاب می‌کنند.

او با بیان اینکه مردم آزاد هستند به هر شخص یا هر لیستی که تشخیص می‌دهند، رای د هند، تاکید کرد: حفظ حرمت علما و بزرگان دین و انقلاب بر تک‌‌تک افراد جامعه واجب است و نباید برخی گروه‌های افراطی برای رسیدن به اهدافشان اخلاق‌مداری را زیر پا گذاشته و برخی توهین‌ها را نسبت به افراد انجام دهند. مسئله خبرگان نباید بهانه‌ای باشد برای زیر سوال بردن شخصیت‌هایی که ۵۰ سال برای این نظام و انقلاب تلاش کرده‌اند.

دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: مردم هم در انتخاب آزاد هستند و فریب شیادان را نمی‌خورند. توهین‌هایی را بعضی انجام می‌دهند، واقعا به مصلحت نیست.

این نامزد مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: کسانی که مورد تائید شورای نگهبان هستند، برای ما عزیز و حفظ حرمتشان و حفظ حرمت شورای نگهبان و بزرگان انقلاب برهمگان لازم است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس