تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از دوم تا دهم شهریورماه به میزبانی میانمار پیگیری خواهد شد. ۱۶ تیم از قاره آسیا در این رقابت‌ها حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در چهار گروه زیر پیگیری خواهند کرد، تیم بانک سرمایه قهرمان لیگ برتر سال ۹۴ نیز به […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از دوم تا دهم شهریورماه به میزبانی میانمار پیگیری خواهد شد.

۱۶ تیم از قاره آسیا در این رقابت‌ها حضور دارند که مسابقات دور مقدماتی خود را در چهار گروه زیر پیگیری خواهند کرد، تیم بانک سرمایه قهرمان لیگ برتر سال ۹۴ نیز به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها شرکت می کند.

گروه اول: ترکمنستان، عربستان سعودی، میانمار و ویتنام

گروه دوم: هند، ژاپن، عراق و چین تایپه

گروه سوم: امارات، قطر، تایلند و چین

گروه چهارم: مالزی، ایران (بانک سرمایه)، قزاقستان و هنگ کنگ

دور مقدماتی این رقابت ها از روز سه شنبه دوم شهریورماه آغاز می شود و به مدت سه روز تا پنج شنبه چهارم شهریورماه ادامه خواهد داشت.
تیم والیبال بانک سرمایه در سه روز به ترتیب به مصاف نمایندگان قزاقستان، مالزی و هنگ کنگ می رود.

در پایان دور مقدماتی تیم های اول و دوم چهار گروه به عنوان هشتم تیم برتر و تیم های سوم و چهارم گروه‌های چهارگانه در ادامه رقابت ها برای عنوان های نهم تا شانزدهم تلاش خواهند کرد.

روز جمعه پنجم شهریورماه تیم های شرکت کننده در این رقابت ها استراحت دارند و مراحل بعدی از روز شنبه ششم شهریورماه تا چهارشنبه دهم شهریورماه پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/JTIMTY

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس