تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از سارس ؛قاسم شهابی افزود : خسارات به حدی بود که همچنان برق ۷۰ درصد از مشترکان شهرستان های آمل و قائمشهر قطع است . وی با اظهار این که برق ۱۰ درصد از مشترکان شهرستان بابل نیز همچنان قطع است ، گفت توفان به ۴۰ دستگاه ترانس برق […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از سارس ؛قاسم شهابی افزود : خسارات به حدی بود که همچنان برق ۷۰ درصد از مشترکان شهرستان های آمل و قائمشهر قطع است .


وی با اظهار این که برق ۱۰ درصد از مشترکان شهرستان بابل نیز همچنان قطع است ، گفت توفان به ۴۰ دستگاه ترانس برق و بیش از ۴۰۰ تیر برق استان خسارت سنگینی زده است.


شهابی با بیان اینکه درختان تنومند روی سیم های برق افتاده و ترانس ها نیز سقوط کردند، اظهار داشت: بنر ها و سقف برخی از خانه ها هم که بر اثر توفان کنده شده بود ، روی سیم ها برق افتاده است.


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران افزود : همه مردم و گروههای امداد و نجات در مناطق مختلف حضور دارند.


بر اساس گزارش هواشناسی توفانی که بامداد امروز مناطق مختلف استان را در نوردید بین ۹۰ تا ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت در مناطق مختلف سرعت داشت .


این توفان که ساعت چهار بامداد از غرب مازندران شروع و به سمت شرق آمد ، سبب آبگرفتگی بخشی از معابر و خانه های شهری و روستایی و رساندن خسارت به بخش های مختلف از جمله کشاورزی شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس