تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارزیابی طرح فریز نفتی اظهار داشت: اگر طرح فریز اجرا و مسئله قیمت نفت حل شود به نفع ما و دیگر کشورهای تولیدکننده است. چون در بازار نفت معادلات قدرت  به هم گره خورده و بحث […]

[ad_1]

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارزیابی طرح فریز نفتی اظهار داشت: اگر طرح فریز اجرا و مسئله قیمت نفت حل شود به نفع ما و دیگر کشورهای تولیدکننده است. چون در بازار نفت معادلات قدرت  به هم گره خورده و بحث سیاسی شده است.


 وی افزود: علیرغم اینکه عربستان در اجلاس قبلی اعلام کرده بود که به خاطر مقابله با شرکت‌های امریکایی وتولیدکنندگان غیر اوپکی مجبور شده قیمت را پایین نگه دارد تا تولید آنها اقتصادی نباشد اما واقعیت این است که این بحث  بیش از آنکه اقتصادی باشد سیاسی و از روی برنامه بود تا کشورهای تولیدکننده را زمین بزنند.


فولادگر طرح فریز نفتی را در راستای احیای قیمت مثبت ارزیابی کرد و گفت: ما بعد از شرایط تحریم توانسته‌ایم تولیدمان را افزایش دهیم و وضعیت بازار نفت ما بهبود پیدا کرده است. بنابراین کاهش تولید اگر به منظور حل مسئله قیمت اتفاق بیفتد به شرط اینکه تمامی جوانب سنجیده شود ارزشمند و اقدامی مناسب است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس