تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آیا می‌خواهید در هند زندگی کنید؟ اگر توانایی سرمایه‌گذاری ۱٫۵ میلیون دلاری را دارید، می‌توانید. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سی‌ان‌ان، دولت هند در حال راه‌اندازی برنامه‌ جدیدی است که تنها در صورتی به خارجی‌های امکان اقامت ۱۰ ساله می‌دهد که در مدت ۱۸ ماه بتوانند سرمایه‌گذاری ۱٫۵ میلیون دلاری انجام دهند. […]

[ad_1]


آیا می‌خواهید در هند زندگی کنید؟ اگر توانایی سرمایه‌گذاری ۱٫۵ میلیون دلاری را دارید، می‌توانید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سی‌ان‌ان، دولت هند در حال راه‌اندازی برنامه‌ جدیدی است که تنها در صورتی به خارجی‌های امکان اقامت ۱۰ ساله می‌دهد که در مدت ۱۸ ماه بتوانند سرمایه‌گذاری ۱٫۵ میلیون دلاری انجام دهند. سرمایه‌گذاران همچنین نیازمند تولید دست‌کم ۲۰ شغل برای شهروندان هندی در هر سال مالی هستند.
در ازای این سرمایه‌گذاری،‌ سرمایه‌گذاران ویزای ورود چندگانه و حق خرید مسکن را دریافت خواهند کرد. در مدن زمان ویزا، اعضای خانواده سرمایه‌گذاران قادر خواهند بود در هند به کار و تحصیل بپردازند که تا ۱۰ سال بیشتر قابل تمدید خواهد بود.

در حال حاضر تقریبا ۲۰ کشور طرح‌هایی را به سرمایه‌گذاران مهاجر ارائه می‌دهند. این کشورها شامل آمریکا، کشورهای منتخب در اروپا و  برخی از جزایر دریای کارائیب هستند. سرمایه‌‌گذاری مورد نیاز از محدوده ۵۰۰ هزار دلار تا چندین میلیون دلار برای کشورهای مختلف متفاوت است.

 

در هند، این برنامه می‌تواند موجب جذب کارآفرینان خارجی‌ای شود که مشتاق به انجام کسب‌وکار در رو به رشدترین اقتصاد بزرگ دنیا هستند.

تحت قوانین کنونی، خارجی‌ها اغلب در بروکراسی پیچیده مورد نیاز برای تعویض ویزا گیر می‌افتادند. با وجود این، سرمایه‌گذاری نسبتا بالای ۱٫۵ میلیون دلاری می‌تواند باعث کاهش تاجران در بسیاری از حرفه‌ها شود.

 

گفتنی است برنامه گرین‌کارت ۵ ساله آمریکا، به خارجی‌هایی که سرمایه‌گذاری ۵۰۰ هزار دلاری انجام دهند اجازه اقامت می‌دهد. همچنین در صورت ایجاد ۱۰ شغل در کشور سنت‌ کیتس‌ نویس در دریای کارائیب و سرمایه‌گذاری ۴۰۰ هزار دلاری در بخش املاک یا ۲۵۰ هزار دلاری در صنعت شکر، دولت این کشور به افراد خارجی حق اقامت اعطا خواهد کرد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس