تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بارندگی شدیدی که از شب گذشته آغاز شده و امروز جمعه نیز همچنان در شهرهای شمالی کشور ادامه دارد،باعث وقوع سیل و وارد آمدن خسارات به بعضی تأسیسات و جاده های شهری و روستایی شده و در برخی نقاط ، مسافران تابستانی را گرفتار کرده است. به گزارش  میزان، بارندگی شدیدی که از شب […]

[ad_1]

بارندگی شدیدی که از شب گذشته آغاز شده و امروز جمعه نیز همچنان در شهرهای شمالی کشور ادامه دارد،باعث وقوع سیل و وارد آمدن خسارات به بعضی تأسیسات و جاده های شهری و روستایی شده و در برخی نقاط ، مسافران تابستانی را گرفتار کرده است.

به گزارش  میزان، بارندگی شدیدی که از شب گذشته آغاز شده و امروز جمعه نیز همچنان در شهرهای شمالی کشور ادامه دارد،باعث وقوع سیل و وارد آمدن خسارات به بعضی تأسیسات و جاده های شهری و روستایی شده و در برخی نقاط ، مسافران تابستانی را گرفتار کرده است.
 
گرفتار شدن مسافران تابستانی
 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان در این باره گفت: هم اکنون به علت مسدود شدن جاده در محور ساری- گرگان حد فاصل سه راهی یساقی؛ مسافران تابستانی گرفتار شده اند.
 
گفتنی است آبگرفتگی معابر و بروز سیلاب، اغلب خیابانهای شهر گرگان را در برگرفته است.
 
خسارت باران به شهرهای مازندران
 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری مازندران همچنین از خسارات باران به شهرهای محمودآباد ، آمل ، بابل، سوادکوه شمالی و جنوبی خبر داد گفت :خسارت های وارده به زیر ساخت ها در حال ارزیابی است و هم اکنون نقاطی از شهرهای مازندران دچار قطعی برق شده اند.
 
هشدار هواشناسی خراسان رضوی/ بارشهای رگباری و احتمال سیلاب
 
همچنین مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در این استان بر اثر بارشهای رگباری از عصر روز جمعه هشدار داد.
 
گفتنی است روز گذشته سازمان هواشناسی اطلاعیه ای در زمینه وقوع سیل به شرح زیر صادر کرد:به سبب میزان قابل ملاحظه بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد در بعد از ظهر روز پنجشنبه و طی روز جمعه در استان های زیر آب گرفتگی برخی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه پیش بینی می شود.
 
۱- پنجشنبه : از اواخر بعد از ظهر و شب در استان های شمال آذربایجان شرقی، اردبیل ، گیلان و از شب مازندران
 ۲- جمعه : استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی
 
همچنین مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی در مورد وقوع سیل در شمال کشور و عدم توقف در کنار رودخانه ها به مسافران تابستانی هشدار داد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس