تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: انتخابات هیچ فدراسیونی باطل نشده است و این مسائل شایعه است. به گزارش گذارنیوز، حمیدرضا گرشاسبی، مشاور وزیر ورزش در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود انتخابات برخی از فدراسیون‌ها باطل شده است، گفت: متاسفانه برخی مسائل در کشور رخ می‌دهد و کلی انرژی […]

[ad_1]

مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: انتخابات هیچ فدراسیونی باطل نشده است و این مسائل شایعه است.

به گزارش گذارنیوز، حمیدرضا گرشاسبی، مشاور وزیر ورزش در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود انتخابات برخی از فدراسیون‌ها باطل شده است، گفت: متاسفانه برخی مسائل در کشور رخ می‌دهد و کلی انرژی باید صرف شود تا ما بگوییم که کارمان قانونی است. انتخابات فدراسیون‌هایی که تا به حال برگزار شده قانونی بوده است و اینکه گفته می‌شود انتخابات باطل می‌شود، شایعه‌ای بیش نیست.


وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود سجادی معاون وزیر در یکی از انتخابات رای داده در حالی که او حق رای نداشته است، گفت: این مسائل شایعه است و همه مسئولان اصلی دنبال این هستند تا همه مسائل را شفاف سازی کرده و آن را اعلام کنند.

گرشاسبی درباره اینکه حکم مدیرعاملی طاهری مدیرعامل پرسپولیس چه زمانی ابلاغ می‌شود، گفت: این مسئله هم بزودی حل خواهد شد اما در ابتدا باید اسامی هیات مدیره در ثبت شرکت‌ها ثبت شود تا بتوانیم ابلاغیه مدیرعاملی را هم بزنیم.

 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس