تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: آلودگی هوای پایتخت به دلیل بروز گرد و خاک، تا ۲روز آینده ادامه دارد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در خصوص گرد و خاکی بودن […]

[ad_1]

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: آلودگی هوای پایتخت به دلیل بروز گرد و خاک، تا ۲روز آینده ادامه دارد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در خصوص گرد و خاکی بودن آسمان تهران، گفت: هوای تهران به علت وزش شدید باد، به شدت تحت تأثیر ورود گرد و خاک قرار گرفته است.

او ادامه داد: آلودگی هوای پایتخت به دلیل بروز گرد و خاک امروز، تا ۲روز آینده ادامه دارد.

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: ایستگاه شکوفه در منطقه ۱۴ با اکتساب غلظت ۱۲۷ میکرو گرم برای ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون و ۲۶۴ میکروگرم بر متر مکعب برای ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون ؛ بیشترین میزان آلودگی را در میان تمام نقاط استان تهران به خود اختصاص داده است.

رستگاری تأکید کرد: کودکان، سالمندان، بیماران قلبی، ریوی و تنفسی از حضور، تردد و انجام فعالیت‌های بدنی در فضای آزاد خودداری کنند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس