تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴

اینکه رسانه‌ها برای گرفتن عکس از مراسم ازدواج مشاهیر خودشان را به هر دری می‌زنند، دلیلی محکم دارد. زیرا این زوج‌های صاحب قدرت یا مشهور مقادیر هنگفتی پول را صرف این مراسم می‌کنند.

به گزارش “گذارخبر” رؤیایی که همیشه از مراسم ازدواج در سرمان می‌پرورانیم را فقط این افراد معروف تجربه خواهند کرد. در ادامه نگاهی به ۱۰ مورد از گران‌ترین مراسم‌های ازدواج مشاهیر خواهیم داشت.

۱٫شاهزاده ویلیامز و کیت میدِلتون-  ۳۴ میلیون دلار

مراسم ازدواج شاهزاده ویلیامز و کیت میدِلتون در رسانه‌های سراسر دنیا منعکس شد. این زوج در «وست مینیستر اَبی» پیمان ازدواج بستند. بر اساس گزارش‌ها هزینه بخش امنیت مراسم ۳۲ میلیون دلار، گل‌ها ۸۰۰،۰۰۰ دلار، غذا ۱۵۰،۰۰۰ دلار، شامپاین ۶۰،۰۰۰ دلار و لباس عروس ۴۳۰،۰۰۰ دلار بود.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۲٫پترا اکسلتون و جیمز استونت- ۲۰ میلیون دلار
ازآنجایی‌که هرکسی برای مراسم ازدواجش ۲۰ میلیون دلار هزینه نمی‌کند، ازدواج این دو تا مدت‌ها در ذهن مردم خواهد ماند. در این مراسم پرزرق‌وبرق گروه موسیقی بِلَک آید پیز (Black Eyed Peas) و دی جی و آهنگساز فرانسوی، دیوید گوئتا، در این جشن حضور پیدا کردند و به ترتیب مبلغ ۲٫۵ میلیون دلار و ۸۰۰،۰۰۰ دلار بابت دستمزد به آن‌ها پرداخت شد. مراسم در قلعه‌ای برگزار شد که مبلغ ۵۱۲،۰۰۰ دلار بابت اجاره آن پرداخت کردند. لباس عروس هم به قیمت ۱٫۳ میلیون دلار از طراحی‌های ورا ونگ بود.به‌علاوه  ۶۰۰۰ دلار بابت مشروبات الکلی و ۱۶۵،۰۰۰ دلار بابت آتش‌بازی هزینه شد.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۳٫کیم کارداشیان و کانی وِست- ۱۲ میلیون دلار
کیم کارداشیان و کانی وست در حوزه صنعت سرگرمی صاحب نامند. آن‌ها در روز ۲۴ می سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند. گفته می‌شود، فقط ۶۸۱،۰۰۰ دلار صرف شام عروسی شد. خدمات موسیقی آندریا بوچلی و لانا دل ری هم ۱٫۷ میلیون دلار خرج روی دست این زوج گذاشت. به‌علاوه آن‌ها بابت برگزاری مراسم در «فورت دل بلوِدِرِ» در فلورانس ایتالیا ۴۱۰،۰۰۰ دلار پرداخت کردند. ناگفته نماند لباس کیم ۲٫۱ میلیون دلار قیمت داشت.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۴٫ایوت پریتو و مایکل جوردن- ۱۰ میلیون دلار

حدود ۳۰۰ مهمان خوش‌شانس در مهمانی عروسی مایکل جوردن، این افسانه‌ی زنده، حضور پیدا کردند و از هنرنمایی نوازندگان موسیقی رابین تیک و آشر لذت بردند.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۵٫وین رونی و کالین مکلافلین- ۸٫۷ میلیون دلار

زمانی که وین رونی همکلاسی دوران دبیرستان خود، کالین مکلافلین را به کلیسای محل عروسی برد به او قول داد که مراسم عروسی‌شان تیتر اخبار رسانه‌های سراسر دنیا را به خود اختصاص دهد. بیشتر هزینه‌ی عروسی به خاطر کرایه‌ی ۷۸۰،۰۰۰ دلاریِ یک کشتی کوچک بود. گروه ایرلندی «وِستلایف» هم به‌عنوان گروه موسیقی عروسی در جشن حضور داشتند و ۶۵۰،۰۰۰ دلار بابت دستمزد خود گرفتند. لباس کالین هم ۳۰۰،۰۰۰ دلار قیمت داشت.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۶٫ جاستین تیمبر لیک و جسیکا بیل- ۶٫۵ میلیون دلار
۵ سال طول کشید تا جاستین بالاخره جواب بله را از جسیکا گرفت که ارزشش را هم داشت. مراسم عروسی مجلل این زوج ۶٫۵ میلیون دلار هزینه داشت. در این مراسم داماد نیز یکی از آوازهای خود را برای عروس خانم اجرا کرد.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۷٫تام کروز و کیتی هولمز- ۳٫۵ میلیون دلار
جای تأسف دارد که این زوج دیگر باهم زندگی نمی‌کنند. اما زمانی که دیوانه‌وار عاشق هم شدند، تصمیم گرفتند سال ۲۰۰۶ باهم ازدواج کنند. حدود ۱۵۰ مهمان به مراسم ازدواجشان در قلعه‌ی «کاستلو اُدِسکالچی» در رُم دعوت شدند. جورجیو آرمانی مسئولیت طراحی لباس عروس را بر عهده گرفت و آندریا بوچلی با نوای موسیقی خود مهمانان را سرگرم کرد. در ضمن مراسم آتش‌بازی ویژه‌ای نیز برگزار شد.

۸٫دیوید گِست و لیزا مینلی- ۳٫۵ میلیون دلار
سال‌هاست که دیوید گِست و لیزا مینلی هر یک مسیر جداگانه‌ای را در پیش‌گرفته‌اند. لیزا که حقیقتاً نان شهرت مادرش را می‌خورد تنها یک سال پس از مراسم ازدواج ۳٫۵ میلیون دلاری‌شان از دیوید جدا طلاق گرفت. مایکل جکسون معروف‌ترین شخصیتی بود که به مهمانی آن‌ها دعوت ‌شد. به‌علاوه تونی بِنِت به همراه یک ارکستر ۶۰ نفره مهمانان را با موسیقی خود سرگرم کردند.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۹٫ بلیک لایولی و رایان رینولدز- ۲٫۵ میلیون دلار
رایان بر سر صحنه‌های فیلم «فانوس سبز» به بلیک علاقه‌مند شد. رینولدز برای غافلگیر کردن بلیک یک انگشتر ۲ میلیون دلاری مزین به یک الماس ۱۲ قیراطی بیضی‌شکل به وی هدیه داد. کیک عروسی هم چندان ارزان نبود و طبق گزارش‌ها حدود ۳۰۰،۰۰۰ دلار قیمت داشت. لباس عروس هم از طراحی‌های مارچزا بود.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

۱۰٫ مارک مِزوینسکی و چِلسی کلینتون-۲ میلیون دلار

اواخر جولای سال ۲۰۰۰ مارک مِزوینسکی و چِلسی کلینتون با یکدیگر ازدواج کردند. ۷۵۰،۰۰۰ دلار برای غذا، ۲۵۰،۰۰۰ دلار برای جواهرات، ۵۰۰،۰۰۰ دلار برای گل، ۶۰۰،۰۰۰ دلار برای چادرهای مجهز به سیستم تهویه هوا و ۱۱۰۰۰ دلار برای کیک.

گران‌ترین ازدواج‌های مشاهیر دنیا + تصاویر

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس