تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴

باشگاه سپاهان مدعی است که بالاترین مبلغ قرارداد این تیم در فصل جاری به یک میلیارد و سیصد میلیون تومان بالغ می‌شود. به گزارش گذار نیوز کش و قوس‌های فراوان احسان صفی با سپاهان برای تمدید قرارداد هفته گذشته به شایعات زیادی درباره دستمزد نجومی این بازیکن ملی‌پوش دامن زد. در این میان، اصرار برخی […]

باشگاه سپاهان مدعی است که بالاترین مبلغ قرارداد این تیم در فصل جاری به یک میلیارد و سیصد میلیون تومان بالغ می‌شود.

حاج صفی

به گزارش گذار نیوز کش و قوس‌های فراوان احسان صفی با سپاهان برای تمدید قرارداد هفته گذشته به شایعات زیادی درباره دستمزد نجومی این بازیکن ملی‌پوش دامن زد. در این میان، اصرار برخی رسانه‌ها مبنی بر قرارداد یک میلیارد و هفتصد میلیون تومانی حاج صفی با سپاهان تا جایی پیش رفت که باشگاه اصفهانی را به واکنش وا داشت.

پس از تکذیب رسمی این شایعات، مدیرعامل سپاهان هم با تاکید بر اینکه بازیکنانی مثل محرم نویدکیا، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، محمدرضا خلعتبری و رحمان احمدی داوطلبانه از مبلغ قرارداد خود کم کرده‌اند یادآور شد که تمامی قراردادهای این تیم در فصل جاری زیر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است. هرچند مهرزاد خلیلیان صریحا از گرانقیمت‌ترین بازیکن این فصل سپاهان نام نبرد اما با توجه به فعل و انفعالات هفته گذشته ناگفته پیداست که او کسی نیست جز احسان حاج صفی.

به این ترتیب، اگر ادعای سپاهان ملاک قرار گیرد دستمزد حاج صفی ۴۰۰ میلیون کمتری از مبلغی است که برخی از رسانه‌ها در کشاکش تمدید قرارداد این بازیکن مدعی آن شده بودند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس