تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر رادیو سلامت اعلام کرد که این شبکه رادیویی همزمان با روز پزشک، ویژه‌ برنامه «دستان پر مهر» با حضور پزشکان طراز اول دانشگاه‌های علوم پزشکی و برنامه‌های «پشت پلک صبح» و «صبح و زندگی» را پخش می‌کند. به گزارش ایسنا، صدیقه اعتماد سعید اظهار کرد: همزمان با یکم شهریور ماه، سالروز تولد حکیم […]

[ad_1]

مدیر رادیو سلامت اعلام کرد که این شبکه رادیویی همزمان با روز پزشک، ویژه‌ برنامه «دستان پر مهر» با حضور پزشکان طراز اول دانشگاه‌های علوم پزشکی و برنامه‌های «پشت پلک صبح» و «صبح و زندگی» را پخش می‌کند.

به گزارش ایسنا، صدیقه اعتماد سعید اظهار کرد: همزمان با یکم شهریور ماه، سالروز تولد حکیم نامدار ابن‌سینا و روز پزشک، ویژه‌برنامه‌هایی را در روز دوشنبه از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌کنیم.

او ضمن تبریک روز پزشک، یادآور شد: برنامه شبانگاهی «پشت پلک صبح» بامداد دوشنبه (یکم شهریور ماه) به تهیه‌کنندگی حسین فنایی و گویندگی رضا شجاعی، کاری از گروه سلامت اجتماعی است که از ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه با حضور دکتر شمسی کوشکی (رییس اداره اخلاق پزشکی سازمان نظام پزشکی) و با موضوع «اخلاق پزشکی؛ تعامل مناسب و متقابل پزشک با بیمار و خانواده آن» پخش می‌شود.

مدیر رادیو سلامت اظهار کرد: همچنین برنامه زنده صبحگاهی «صبح و زندگی» کاری از گروه اجتماعی این شبکه است که به تهیه‌کنندگی سیما غفاری و گویندگی مصطفی مصطفوی از ساعت ۷:۰۵ و به مدت ۸۰ دقیقه با حضور دکتر علیرضا زالی (رییس سازمان نظام پزشکی) و با موضوع «تشکر کردن از پزشکی که می شناسید؟» راهی آنتن می‌شود.

اعتماد سعید با اشاره به ویژه‌برنامه «دستان پر مهر»، گفت: این برنامه رادیویی در گروه بهداشت و تندرستی تولید شده است و از ساعت ۹ الی ۱۳ به تهیه‌کنندگی موسی نظری و گویندگی معصومه نوازنی و با حضور سید علی سلجوقیان به عنوان کارشناس مجری و سیما بیژنی پخش می‌شود. این برنامه از بخش‌های مختلف و متنوعی همچون پخش قسمت‌هایی از فیلم بوعلی سینا، گزارش، نمایش، پیام تبریک روسای علوم پزشکی سراسر کشور، مهمانان ویژه‌ای همچون دکتر زهرا فرهادی (متخصص زنان و زایمان)، دکتر فرید درکوش (داروساز)، دکتر بابک نگاهداری (دکتری پزشکی و متخصص بیوتکنولوژی)، دکتر مریم رزاقی (فوق تخصص غدد و متابولسیم)، دکتر منصوره تقا (متخصص مغز و اعصاب) و گفت‌وگو با دیگر پزشکان تشکیل شده است.

او خاطرنشان کرد: در روز پزشک گروه سلامت اجتماعی این شبکه رادیویی، ویژه‌برنامه «دستان پر مهر» را از ساعت ۱۴ الی ۱۷ به تهیه‌کنندگی مرتضی میلانی، گویندگی مصطفی مصطفوی و با حضور لیلا علوی به عنوان کارشناس – مجری به روی آنتن می‌برد؛ این برنامه دارای بخش‌هایی همچون ارتباط با مدیران سازمان‌ها مرتبط با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حوزه سلامت اجتماعی شامل بهزیستی، تامین اجتماعی، وزارت کار، هلال احمر و …است؛ بررسی شخصیت و جایگاه بوعلی سینا در تاریخ پزشکی، گذری بر تاریخ پزشکی، توجه به اخلاق پزشکی، گفت‌وگو با استادان رشته اخلاق پزشکی و گفت‌وگو با نخبگان پزشکی از دیگر بخش‌های این ویژه‌برنامه است.

مدیر رادیو سلامت گفت: گروه خانواده شبکه رادیویی سلامت نیز برنامه‌ای را از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به تهیه‌کنندگی سارا شریفی پخش می‌کند. این برنامه با بخش‌های همچون گزارش، گفتگو با پزشکان همراه است. همچنین دکتر موید علویان (رئیس انجمن هپاتیت ایران) به همراه فرزندش، به بیان خاطرات پزشکان از دوران کاری، مسابقه بین پزشکان، معرفی کتاب، بررسی سبک زندگی پزشکان و …  سخن می‌گوید.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس