تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم روح‌بخش دعای عرفه و گرامیداشت اولین سالگرد شهدای فاجعه منا در بیت‌الزهرا(س) پاریس به‌همت سفارت جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. به گزارش ایلنا، همزمان با اولین سالگرد شهادت جمعی از حجاج کشورمان در منا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس اقدام به برگزاری مراسمی به همین مناسبت در حسینیه بیت‌الزهرا (س) کرد. […]

[ad_1]

مراسم روح‌بخش دعای عرفه و گرامیداشت اولین سالگرد شهدای فاجعه منا در بیت‌الزهرا(س) پاریس به‌همت سفارت جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، همزمان با اولین سالگرد شهادت جمعی از حجاج کشورمان در منا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس اقدام به برگزاری مراسمی به همین مناسبت در حسینیه بیت‌الزهرا (س) کرد.


در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای سفارت، رایزنی فرهنگی، دفتر یونسکو، دبیران و آموزگاران مجتمع سعدی، سایر نهادهای کشورمان در فرانسه، ایرانیان مقیم و همچنین فرانسویان شیعی برگزار شد، پس از دعای روح‌بخش عرفه، پیام مقام معطم رهبری به زبان فرانسه و فارسی برای حاضران قرائت شد.


در ادامه حجت‌الاسلام نقوی، از روحانیان مقیم فرانسه، طی سخنانی ضمن تشکر از صدور پیام مقام معظم رهبری در این برهه حساس تاریخ، به شهادت شیعیان و مسلمانان در کشورهای یمن، عراق، سوریه اشاره کرد و بر لزوم اتحاد مسلمانان تاکید داشت.


نقوی همچنین بر تجدید بیعت مسلمانان و پیروی از تمامی اوامر معظم‌له تاکید کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس