تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کشتی گیر روس که شب گذشته مقابل نماینده قبراق ایران در فینال باخته بود دلیل اصلی شکست خود را مصدومیتش عنوان کرد. به گزارش تابناک ورزشی، حسن یزدانی کشتی گیر کشورمان شب گذشته موفق شد در فینال وزن ۷۴ کیلو در ثانیه‌های پایانی بر انور گدویف کشتی گیر روس غلبه کرد و طلای المپیک […]

[ad_1]

کشتی گیر روس که شب گذشته مقابل نماینده قبراق ایران در فینال باخته بود دلیل اصلی شکست خود را مصدومیتش عنوان کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، حسن یزدانی کشتی گیر کشورمان شب گذشته موفق شد در فینال وزن ۷۴ کیلو در ثانیه‌های پایانی بر انور گدویف کشتی گیر روس غلبه کرد و طلای المپیک را از آن کرد.کشتی گیر روس که در این بازی به شدت از ناحیه سر زخمی بود و چندین بار به خاطر خون ریزی سرش بازی متوقف شد تا به درمان او رسیدگی کنند دلیل اصلی این شکست تلخ را مصدومیتش عنوان کرد.

  

انور گدویف در مصاحبه با خبرگزاری رسمی روسیه(تاس) گفت: من در این بازی چاره‌ای نداشتم جز اینکه بازی را ادامه دهم ولی من در شرایط سختی بودم. سرم از دو ناحیه زخمی شده بود و مجبور بودم آنها را باندپیچی کنم. داوران از وضعیتم کاملا آگاه بودند. من چندین بار به داور نگاه کرد و مجبور شدم به بیرون برم تا سرم را درمان کنم.

 

وی افزود: مصدومیتم باعث شده بود تا آدرنالین بدنم بالا برود و هیجان زیادی داشته باشم. مبارزه چندین بار متوقف شد و هوا به خوبی به من نمی‌رسید.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس