تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۵

گاف یک کانال جعلی که خود را منتسب به فراکسیون امید عنوان کرده است موجب شد تا روزنامه جوان مطلبی را علیه دکتر عارف درج کند.

گاف مشترک یک کانال جعلی و روزنامه جوان درباره ملاقات انجام نشده عارف با تاجزاده+عکس

به گزارش”گذارنیوز” ،روزنامه جوان در شماره امروز خود به ملاقات انجام نشده عارف با تاجزاده واکنش نشان داد و نوشت اینکه مدیران نظام جمهوری اسلامی به این دیدار بروند و اصرار بر نمایش تصاویر آن داشته باشند، نوعی دهان‌کجی به نظام و تصمیمات آن و نوعی اعتراض نهفته به زندانی بودن این محکوم امنیتی است. انتشار تصاویر امثال عارف و سیدصفدر حسینی و برخی از افراد دیگر با خانم‌های بدحجاب و باحجاب در این ملاقات تأمل‌برانگیز است.
بنا براین گزارش در حالی روزنامه جوان به ملاقات عارف با تاجزاده واکنش نشان داده است که تا به امروز چنین ملاقاتی انجام نشده است و عکسی که روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد متعلق به سال گذشته و زمانی است که تاجزاده به مرخصی آمده بود.
با این حال با پیگیری های روزنو از هیت رییسه فراکسیون امید مشخص شد که این فراکسیون هیچ کانال رسمی نداشته است و کانالی که تحت عنوان فراکسیون امید فعالیت می کند جعلی می باشد و توسط تعدادی از عوامل ستاد انتخاباتی راه اندازی شده بود که دیگر کار آن به پایان رسیده است و مدیریت آن هیچ ارتباطی با فراکسیون امید ندارد.
لازم به ذکر است ابتدا این کانال جعلی اقدام به درج عکس دکتر عارف با تاج زاده کرده بود!

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس