تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

فدراسیون پینگ پنگ در خبری عجیب، شکست مصلحتی پینگ پنگ باز ایران در طرح جهانی هوپس را رسانه ای کرد. به گزارش گذار نیوز، امروز سایت فدراسیون پینگ پنگ در خبری اعلام کرد که رادین خیام نماینده نونهال کشورمان که طی روزهای گذشته در طرح جهانی هوپس و کمپ شانگهای چین نمایش قابل قبولی را […]

فدراسیون پینگ پنگ در خبری عجیب، شکست مصلحتی پینگ پنگ باز ایران در طرح جهانی هوپس را رسانه ای کرد.

رادین خیام

به گزارش گذار نیوز، امروز سایت فدراسیون پینگ پنگ در خبری اعلام کرد که رادین خیام نماینده نونهال کشورمان که طی روزهای گذشته در طرح جهانی هوپس و کمپ شانگهای چین نمایش قابل قبولی را ارائه کرده و در مسابقات سید بندی توانسته بود رده پنجم را در اختیار بگیرد، شب گذشته در مسابقات پایانی طرح هوپس به میدان رفت و مقام پنجمی خودش را تکرار کرد.

در این خبر اعلام شده که خیام در گروه چهارم این رقابت‌ها به میدان رفت و در حالی که بازی‌های اول خود را پیروز شده بود با توجه به شرایط جدول و صلاحدید مربی‌اش یک باخت مصلحتی مقابل بلژیک داد تا با نماینده رژیم اشغالگر قدس برخورد نکند.

سایت فدراسیون در حالی این خبر را منتشر کرده که بازتاب بین المللی آن می تواند برای این پینگ پنگ باز نونهال و فدراسیون ایران گران تمام شود و مشخص نیست چرا تصمیم برای شکست مصلحتی، به این شکل رسانه ای شده است!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس