تاریخ انتشار: ۲۰ ارد ۱۳۹۴

 در حالی که سخنرانی محمدرضا عارف در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بدون هیچگونه درگیری و برخورد فیزیکی به پایان رسید سایت ” دولت بهار” نزدیک به محمود احمدی‌نژاد برای حاشیه‌سازی این مراسم به نقل از یک سایت محلی در خبری با عنوان”ضرب و شتم «منتقدین» سخنان عارف + تصاویر” مدعی برخورد فیزیکی در جریان سخنرانی […]

 در حالی که سخنرانی محمدرضا عارف در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بدون هیچگونه درگیری و برخورد فیزیکی به پایان رسید سایت ” دولت بهار” نزدیک به محمود احمدی‌نژاد برای حاشیه‌سازی این مراسم به نقل از یک سایت محلی در خبری با عنوان”ضرب و شتم «منتقدین» سخنان عارف + تصاویر” مدعی برخورد فیزیکی در جریان سخنرانی عارف در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شد.

DZevsIjb7LOl

به گزارش گذارنیوز به نقل از امید، محمدرضا عارف که به دعوت ۴ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های بیرجند در دانشگاه علوم پزشکی این شهر حضور یافته بود در جمع پرشور دانشجویان که به ابراز احساسات می پرداختند به سخنرانی پرداخت.

در این مراسم که هر دو طیف شعارهایی در حمایت از جریان متبوع خود سر می دادند نمایندگان ۴ تشکل دانشجویی و یکی از دانشجویان منتقد به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

با این حال برخی رسانه های خاص  با جعل خبر مبادرت به حاشیه‌سازی برای سخنرانی عارف در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند کردند. از جمله سایت “دولت بهار” از رسانه های نزدیک به محمود احمدی نژاد که در خبری به نقل از یک سایت محلی مدعی ضرب و شتم منتقدین در این مراسم شد در حالیکه وقتی تصاویر منتشر شده در این خبر مشاهده می شود هیچ تصویری که نشان دهنده درگیری فیزیکی باشد وجود ندارد.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس