تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۴
وزیر ورزش به صورت ناخواسته ای باعث عصبانیت کارلوس کی روش شد

ظاهرا گیت‌های ورزشگاه آزادی به دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان در نمایشگاه ورزش همگانی بسته بوده، به همین دلیل سرمربی تیم ملی نتوانسته است بازی نفت و الاهلی را از نزدیک تماشا کند.

به گزارش گذار نیوز، به خاطر هفته دولت نمایشگاهی تحت عنوان ورزش برای همه توسط فدراسیون ورزش همگانی در مجموعه ورزشی آزادی در حال برگزاری بود و وزیر ورزش امروز از این نمایشگاه بازدید داشت.

از سوی دیگر جدال نفت تهران و الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار شده بود و با تدابیر امنیتی همراه بود.

زمانی که کی‌روش قصد داشت برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیاید به دلیل بسته بودن گیت‌ها نتوانسته وارد ورزشگاه آزادی شود. در واقع او می خواست که تا دم درب ورودی جایگاه وی آی پی و سی آی پی بیاید اما این اجازه را به وی نمی دهند و او هم با عصبانیت به راننده اش دستور می دهد که ورزشگاه را ترک کرد.

افشین پیروانی در مورد اینکه چرا کارلوس کی‌روش نتوانست وارد ورزشگاه آزادی شود، به خبرنگاران گفت: کی‌روش وارد ورزشگاه شد او قصد داشت با اتومبیل تا نزدیکی در ورود به جایگاه بیاید اما ازدحام جمعیت در ورزشگاه بسیار زیاد بود و اجازه نمی‌دادند ماشین او جلوتر بیاید به همین خاطر کی‌روش هم ناراحت شد و بازگشت. من هم برای ورود با مشکل زیادی روبرو شدم و در ازدحام جمعیت تمام لباس‌هایم را کشیدند و فشار زیای تحمل کردم متاسفانه آقایان اجازه ندادند ماشین کمی جلوتر بیاید تا کی‌روش پیاده شود و بازگردد رفتار خوبی با کی‌روش نشد. اعضای کادرفنی در ورزشگاه می‌مانند اما من هم به خاطر اینکه رفتار خوبی با کی‌روش نشد می‌روم.

این بار وزیر ورزش به صورت ناخواسته ای باعث عصبانیت کارلوس کی روش شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس