تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید بین ستاره بارسلونا و ستاره رئال‌مادرید نمی‌تواند هیچ‌یک را به عنوان بازیکن برتر انتخاب کند. به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان اخیراً و پیش از دیدار با قطر در ایتالیا اردوی آماده‌سازی برگزار کرد. در این اردو روزنامه ایتالیایی «رپابلیکا» مصاحبه‌ای با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم […]

[ad_1]

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید بین ستاره بارسلونا و ستاره رئال‌مادرید نمی‌تواند هیچ‌یک را به عنوان بازیکن برتر انتخاب کند.

به گزارش ایسکانیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان اخیراً و پیش از دیدار با قطر در ایتالیا اردوی آماده‌سازی برگزار کرد. در این اردو روزنامه ایتالیایی «رپابلیکا» مصاحبه‌ای با کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی کشورمان انجام داده که به تازگی منتشر شده است.

در این مصاحبه وقتی از کی‌روش پرسیده شد که «نظرتان در خصوص قهرمانی پرتغال در مسابقات یورو ۲۰۱۶ چیست؟» او پاسخ داد: من در جایگاهی نیستم که بخواهم در این خصوص اظهارنظر کنم، اما در سال ۱۹۹۲ این من بودم که پیشنهاد اصلاحاتی را در فوتبال جوانان پرتغال دادم.

سرمربی تیم ملی ایران این پرسش را هم که «آیا رونالدو بهترین بازیکن جهان است؟» این‌طور پاسخ داد: پیش از هر چیز باید بگویم که رونالدو بدون کمک هم‌تیمی‌هایش نمی‌توانست با پرتغال قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ را تجربه کند. در مورد سئوال‌تان هم باید بگویم این مثل این است که از من ‌بپرسید “سریع‌ترین ماهی کدام است؟”، به هر حال باید بگویم اگر قرار باشد تیمی از قهرمانان را تمرین دهم، کریستیانو اولین گزینه من خواهد بود.

کی‌روش در پایان در پاسخ به این پرسش که «بین رونالدو و مسی کدام را انتخاب می‌کنید؟» عنوان کرد: هر دو را انتخاب می‌کنم.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس