تاریخ انتشار: ۱۹ خرد ۱۳۹۴

پرواز تیم‌ملی به تاشکند و تاخیر ایرلاینی که قرار بود، بازیکنان را به ازبکستان ببرد، جنجالی بزرگ در فرودگاه مهرآباد ایجاد کرده است. به گزارش گذار نیوز پس از معطلی ۴۱ دقیقه ای بازیکنان و کادرفنی در اتوبوسی که قرار بود آنها را پای پرواز ببرد، به اعضای تیم‌ملی گفته شد هواپیما آماده پرواز نیست و […]

پرواز تیم‌ملی به تاشکند و تاخیر ایرلاینی که قرار بود، بازیکنان را به ازبکستان ببرد، جنجالی بزرگ در فرودگاه مهرآباد ایجاد کرده است.

کارلوس کی روش

به گزارش گذار نیوز پس از معطلی ۴۱ دقیقه ای بازیکنان و کادرفنی در اتوبوسی که قرار بود آنها را پای پرواز ببرد، به اعضای تیم‌ملی گفته شد هواپیما آماده پرواز نیست و به همین دلیل اتوبوس با اسکورت به سالنی بازگشت که به خدمه پرواز تعلق دارد و در آن اثری از صندلی و مبل برای نشستن نیست. بنابراین بازیکنان تیم‌ملی با عصبانیت روی زمین نشستند تا دوباره شرایط برای مسافرت به حالت عادی برگردد.

دقایقی بعد این کارلوس کی‌روش بود که با عصبانیت، مسوولان ایرلاین را خطاب قرار داد و از آنها بابت این تاخیر توضیح خواست و آنها را به رفتار بد با بازیکنان تیم‌ملی متهم کرد. کی‌روش می‌ گفت: حتی اگر یک روز از زمان حضورم در ایران باقی مانده باشد این موضوع را پیگیری می‌ کنم. او سپس فریاد زد شرم بر شما!

افشین پیروانی مدیر تیم‌ملی هم در اعتراض به اتفاقات از مدیران ایرلاین بابت عدم رسیدگی به ملی‌پوشان توضیح خواست. او عقیده داشت اگر مشکلی برای پرواز پیش آمده، ایرلاین باید تیم‌ملی را مطلع می‌ کرده تا آنها در فرودگاه معطل نشوند.

با برخورد بزرگترهای تیم‌ملی با این اتفاق، بازیکنان تیم‌ملی آرام تر شده اند. البته هنوز خبری از پرواز به ازبکستان نیست و ظاهرا مشکلات اداری در این راستا حل نشده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس