تاریخ انتشار: ۲۴ اسف ۱۳۹۳

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری خود تاکید کرد این تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ از اکنون باید تلاش کند. به گزارش گذارنیوز  کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری مقابل خبرنگاران حضور یافت و پاسخگوی سوالات آنها شد. کی‌روش در ابتدا عنوان کرد: کار سختی برای صعود […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری خود تاکید کرد این تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ از اکنون باید تلاش کند.

کی روش

به گزارش گذارنیوز  کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری مقابل خبرنگاران حضور یافت و پاسخگوی سوالات آنها شد.

کی‌روش در ابتدا عنوان کرد: کار سختی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داریم بنابراین باید به شدت کار کنیم تا به هدف خود دست یابیم،‌اعتقاد من این است که جام جهانی ۲۰۱۸ از حالا برای تیم ملی آغاز شده و ما نباید زمان را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه دیدار با شیلی و سوئد در زمان مقرر خود با برنامه‌ریزی فدراسیون برگزار خواهد شد و در نهایت ما می‌توانیم از این ۲ فرصت به دست آمده حداکثر استفاده را انجام دهیم.

وی افزود: بعد از سال‌ها توانستیم تیم‌هایی با استاندارد بالا را برای دیدار تدارکاتی داشته باشیم آن هم در حالیکه فدراسیون هیچ هزینه‌ای را برای برگزاری این ۲ بازی متحمل نشد.

کی‌‌روش عنوان کرد: برای اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی بهتر دیدم نشست خبری تشکیل دهم تا اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی اتریش برای انجام ۲ بازی دوستانه مقابل شیلی و سوئد را اعلام کنم.

سرمربی تیم ملی درباره آخرین تصمیمش برای حضور ۲ بازیکن بزرگسال در تیم امید گفت: بارها درباره این موضوع حرف زدم و اینبار نیز با قاطعیت همان جواب قبلی را می‌دهم، من به سردار آزمون و علیرضا جهانبخش برای ۲ دیدار دوستانه نیاز دارم و اولویت اصلی نیز با تیم ملی است.

کی روش درباره عدم موافقت خود برای انجام دیدار دوستانه به ایتالیا گفت: فدراسیون ایتالیا یک میلیون دلار برای انجام این بازی درخواست کرده بود اما برگزاری این دیدار برای من مفهومی نداشت زیرا می‌دانم بازی با ایتالیا جز صرف هزینه کلان عایدی دیگر برای فوتبال ایران ایران ندارد.

سرمربی کشورمان اضافه کرد: دیدار با برزیل جز شکست تحقیر آمیز، صرف هزینه و تضعیف روحیه بازیکنان چه سودی برای ایران داشت که اکنون بازی با ایتالیا برای ما داشته باشد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس