تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، تیمش بازی سختی را مقابل قطر پشت سر گذاشته است. به گزارش ایسکانیوز، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی ایران مقابل قطر در نخستین بازی از رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: بازی بسیار دشواری بود و به لحظا تاکتیکی بازی […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، تیمش بازی سختی را مقابل قطر پشت سر گذاشته است.

به گزارش ایسکانیوز، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی ایران مقابل قطر در نخستین بازی از رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: بازی بسیار دشواری بود و به لحظا تاکتیکی بازی پرفشاری را شاهد بودیم. خیلی شفاف و قابل درک بود که قطر در نیمه اول از نقاط ضعف تاکتیکی ما استفاده کند.

وی افزود: به معنای واقعی بازی در نیمه نخست صفر – صفر بود. هر دو تیم در نیمه دوم تلاش کردند، بازی را باز کرده و فشار بیشتری روی حریف بیاورند. در نیمه دوم، به شخصه فکر می‌کنم شانس‌های بهتر و بیشتری برای گلزنی داشتیم. در نیمه اول هم موقعیت داشتیم، اما نیمه دوم به معنای واقعی شانس داشتیم. این تیم ملی قطر بسیار خوب است و بازیکنان خوبی دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: اگر می‌خواستیم بازی را ببریم، باید به حریف فشار آورده و با تعهد کامل حمله می‌کردیم. برای بار دیگر باید عرض کنم حمله کردن به تیم قطر با بازیکنانی که دارد، برای ما دشوار و خطرناک بود. ما به‌دلیل انگیزه‌ای که داشتیم و با تعویض‌هایی که انجام دادیم، فشار بیشتری به حریف وارد کردیم که در نهایت منجر به اشتباه دروازه‌بان حریف شد.

کی‌روش خاطر نشان کرد:‌ البته این اتفاق می‌توانست قبل از این گل بیفتد. فکر می‌کنم گلی که زدیم حقیقت بازی را برملا کرد. اگر یک تیم استحقاق پیروزی در این دیدار را داشت، آن تیم «ایران» بود. گل دوم که زدیم، بسیار طبیعی بود. قطر پس از گلی که دریافت کرد، چیزی برای از دست دادن نداشت. آنها سعی در استفاده از ضد حمله داشتند، اما ما گل دوم را به‌ثمر رساندیم و کار را تمام کردیم.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس