تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۴

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد رئیس […]

قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد
سراج
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کیفرخواست پرونده بابک زنجانی صادر شده و به دادگاه رفته است.
به گزارش گذارنیوز  قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم گرامی داشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده ۳ هزار میلیاردی اظهار داشت: در این پرونده ۳۲ نفر احضار شدند که برای ۴ نفر حکم اعدام صادر شد و احکام آنان در مرحله اجرا قرار دارد.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مسائل مالی این پرونده گفت: خیلی از املاک و اموال متهمین به نام دیگران است که باید برگردد و به بانک و طلب کاران پرداخت شود.

قاضی سراج در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت مدیران بانکی پرونده ۳ هزار میلیاردی گفت: آن بخش از پرونده هم در حال رسیدگی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی در مورد پرونده وکیل ۳۲ میلیاردی گفت: رای صادر شده است و برای این وکیل ۱۸ سال حکم صادر شد و حکم دادگاه بدوی است مدیر کل مربوطه هم به ۵ سال حبس و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شد آن وکیل باید ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان پول بدهد و مدیر کل هم به پرداخت ۴۶۵ میلیون تومان محکوم شد.

وی در مورد کیفرخواست پرونده بابک زنجانی گفت: کیفرخواست صادر شده و به دادگاه رفته و در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال رسیدگی است کلیه اموال شناسایی شده و تحویل وزارت نفت گردیده که البته این اموال کفاف بدهی را نمی دهد.

قاضی سراج در پاسخ به سوالی درباره تخلفات نهاد ریاست جمهوری در دولت قبل خاطر نشان کرد: قطعا هر تخلفی که صورت بگیرد رسیدگی خواهد شد گزارش ها در این مورد محرمانه است تا زمانی که به دادگاه نرود از گفتن آن معذوریم.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس