تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قهرمانی طلایی المپیک ریو قصد دارد برادرش را به استخدام فروشگاه زنجیره ای رفاه دربیاورد. به گزارش تابناک ورزشی، کیانوش رستمی وزنه برداری طلایی المپیک ریو از حمایت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از قهرمانان المپیک خوشحال است. تقریبا دو ماه قبل بود که فروشگاه زنجیره ای رفاه در تفاهم نامه ای که با […]

[ad_1]

قهرمانی طلایی المپیک ریو قصد دارد برادرش را به استخدام فروشگاه زنجیره ای رفاه دربیاورد.

به گزارش تابناک ورزشی، کیانوش رستمی وزنه برداری طلایی المپیک ریو از حمایت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از قهرمانان المپیک خوشحال است. تقریبا دو ماه قبل بود که فروشگاه زنجیره ای رفاه در تفاهم نامه ای که با کمیته ملی المپیک امضا کرد تقبل کرد تا به هر ورزشکاری که در المپیک مدال بیاورد ۵۰ میلیون تومان بن خرید رفاه اهدا کند. این در حالی است که این فروشگاه زنجیره ای حتی خبر از استخدام یکی از اعضای درجه یک خانواده ورزشکاران داد.

این اتفاق در حالی افتاده است که حمایت رفاه از ورزشکاران المپیکی واکنش مثبت آنها را به همراه داشته است. کیانوش رستمی که نخستین مدال کاروان ایران را در بازیهای ریو ۲۰۱۶ به دست آورد، در این رابطه گفت: «حمایت رفاه اتفاق خیلی خوبی است. ورزشکاران انگیزه پیدا می کنند تا در عرصه های بین المللی موفق باشند. ورزشکاران در کنار تلاش و سختی هایی که برای حضور در مسابقات جهانی و المپیک می کشند، به حمایتهای روحی و روانی و مالی نیز نیاز دارند.»

قهرمان المپیک گفت: «موقعی که این خبر را شنیدیم پیش خودم گفتم که امیدوارم این قول مثل خیلی از وعده هایی که قبلا داده  شده، نباشد و وعده رفاه عملی شود. خیلی از مواقع وعده های این چنینی عملی نمی شود اما امیدوارم فروشگاه رفاه به قول خود عمل خواهد کرد.»

رستمی در پاسخ به این سوال که کدام یک از اعضای خانواده خود را در فروشگاه رفاه استخدام خواهد کرد، گفت: «از قبل از بازیهای المپیک به این موضوع فکر کرده بودم و تصمیم دارم برادرم را استخدام کنم. امیدوارم که بتوانم این کار را انجام دهم و مدیران فروشگاه رفاه خواسته ام را عملی کنند.»

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس