تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزن کشتی دسته ۸۵ کیلوگرم رقابت های وزنه برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو انجام شد که وزن بدن کیانوش رستمی نماینده کشورمان کمتر از سایر مدعیان این وزن بود. به گزارش ایسکانیوز، در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز رقابت های وزنه برداری دسته ۸۵ باقی مانده است، کیانوش رستمی نماینده کشورمان در […]

[ad_1]

وزن کشتی دسته ۸۵ کیلوگرم رقابت های وزنه برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو انجام شد که وزن بدن کیانوش رستمی نماینده کشورمان کمتر از سایر مدعیان این وزن بود.

به گزارش ایسکانیوز، در حالی که کمتر از یک ساعت تا آغاز رقابت های وزنه برداری دسته ۸۵ باقی مانده است، کیانوش رستمی نماینده کشورمان در این وزن پس از وزن کشی به اتاق استراحت رفت تا با یک ریکاوری کوتاه مهیای مسابقه شود.
در این دسته ۱۱ وزنه بردار حضور دارند و مسابقات این وزن ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران آغاز می شود.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در۱۴رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی ها شرکت کرده است.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۵ مرداد ماه با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شد.

۶۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس