تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۴

بر اساس این میثاق نامه پس از انتخاب دو کاندیدای نهایی اصلاح طلبان برای حوزه زنجان و طارم توسط این شورا، دیگر کاندیداها به نفع آنها انصراف داده و از آنها حمایت خواهند کرد.

جلسه امضای میثاق نامه انتخاباتی کاندیداهای اصلاح طلب (رسول بیات،احمد حکیمی پور،عنایت اله رحمانی،ساعده سیما،ابوالفضل شکوری،حمیدرضا شاه محمدی و سید افضل موسوی) با شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان زنجان عصر روز پنجشنبه  با حضور اکثریت قاطع اعضای شورای مرکزی ،کمیته سیاسی و انتخابات شورای اصلاح طلبان زنجان باموفقیت برگزار گردید.

به گزارش “گذارخبر”، در این نشست هیات رییسه شورا منشور انتخاباتی اصلاح طلبان،میثاق نامه انتخاباتی و معیارهای انتخاب کاندیداهای اصلاح طلب را در ابتدای جلسه قرائت و تشریح کرد و سپس هر کدام از کاندیداهای اصلاح طلب به مدت پنج دقیقه دیدگاه خود را بیان داشته و نهایتا میثاق نامه انتخاباتی را امضا کردند. بر اساس این میثاق نامه پس از انتخاب دو کاندیدای نهایی اصلاح طلبان برای حوزه زنجان و طارم توسط این شورا، دیگر کاندیداها به نفع آنها انصراف داده و از آنها حمایت خواهند کرد.

گفتنی است که دو نفر از کاندیداهای اصلاح طلب آقایان ایرج ظفری و دکتر بیوک ملایی ضمن آنکه آمادگی خود را برای امضای میثاق نامه انتخاباتی اعلام کرده بودند، با اطلاع  قبلی قادر به حضور در جلسه نشدند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس