تاریخ انتشار: ۲۰ ارد ۱۳۹۵

خرم آباد – ایرنا، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دورود گفت: چهار کوهنورد اصفهانی که در ارتفاعات کوه پریز این شهرستان گرفتار شده بودند نجات یافتند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
عباس عبدی یکشنبه شب با اعلام این خبر به ایرنا اظهار کرد: در پی مفقود شدن چهارکوهنورد اصفهانی در منطقه کله شاخ دره نیگاه دورود و اطلاع رسانی توسط همراهان آنها دو گروه امدادی از زمین و هوا برای نجات آنها به منطقه اعزام شد.
وی افزود:به منظور نجات این کوهنوردان عملیات امداد و نجات از راه زمین و هوا توسط یک دستگاه چرخبال اعزامی از هلال احمر استان پس از ۲۷ ساعت جستجو امدادگران عصر یکشنبه موفق به پیدا کردن چهار کوهنورد مفقود شده شدند.
به گفته وی پس از انتقال کوهنوردان به مرکز شهر یکی از آنها به دلیل تحمل مشکلات ناشی از خستگی وبی حالی به بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود اعزام و تحت درمان قرار گرفت.
رئیس جمعیت هلال احمر دورود با اشاره به اینکه شهرستان دورود به دلیل بهره مندی از مناطق طبیعی و گردشگری و همچنین قرار گرفتن در مسیر چهارراه شمال به جنوب کشور از طریق راه آهن لازم است واحد نجات وامداد هلال احمر این شهرستان به وسایل و سیستم های پیشرفته امداد و نجات مجهز شود.
کوه پریز با ارتفاع سه هزارو۶۰ متر در جنوب شهر دورود قرار گرفته است.
۷۲۶۸/۶۰۶۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس