تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ به پایان رسید و نفرات برتر ۶ وزن این رقابت‌ها مشخص شدند. به گزارش ایلنا، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶، ایران نسبت به المپیک قبل که ۳ مدال طلا گرفته بود افت شدیدی داشت و در حالیکه با همان ترکیب المپیک لندن و با سرمربیگری محمد بنا پا […]


رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ به پایان رسید و نفرات برتر ۶ وزن این رقابت‌ها مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶، ایران نسبت به المپیک قبل که ۳ مدال طلا گرفته بود افت شدیدی داشت و در حالیکه با همان ترکیب المپیک لندن و با سرمربیگری محمد بنا پا به این رقابت‌ها گذاشته بود در نهایت تنها با ۲ مدال برنز سعید عبدولی و قاسم رضایی به کار خود پایان داد.


کوبا با کسب ۲ مدال طلا و یک مدال نقره بر سکوی نخست المپیک قرار گرفت و روسیه نیز با ۲ طلا و یک برنز در جایگاه دوم ایستاد.


ارمنستان با یک طلا و یک نقره پیشرفت چشمگیری داشت و سوم شد و صربستان با یک طلا چهارم شد.


ترکیه با یک نقره و یک برنز پنجم شد. دانمارک، ژاپن و اوکراین هر کدام با یک نقره مشترکا ششم شدند.


ایران و آذربایجان نیز با دو برنز مشترکا نهم شدند.


کشورهای نروژ، ازبکستان، کره جنوبی ،آلمان، گرجستان و بلاروس نیز مشترکا یازدهم شدند.


رده‌بندی انفرادی کشتی فرنگی المپیک در پایان این رقابت‌ها به ترتیب زیر است:


وزن ۵۹ کیلوگرم:


۱- اسماعیل بوررو مولینا از کوبا


۲- شینوبو اوتا از ژاپن


۳- آندره استیگ برگ از نروژ و ال مرات تاسمرادف از ازبکستان


در این وزن حمید سوریان دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک با دو شکست از دور رقابت‌ها کنار رفت.


وزن ۶۶ کیلوگرم:


۱- داوور استفانک از صربستان


۲- میگران آروتونیان از ارمنستان


۳- رسول چونایف از آذربایجان و شاملی بولکوادزه از گرجستان


در این وزن امید نوروزی دارنده مدال طلای المپیک لندن و طلای جهان با یک شکست و یک پیروزی به عنوانی بهتر از دهمی المپیک نرسید.


 


وزن ۷۵ کیلوگرم:


۱- رومن ولاسوف از روسیه


۲- مارک مادسن از دانمارک


۳- سعید عبدولی از ایران و کیم هیون وو از کره جنوبی


وزن ۸۵ کیلوگرم:


۱- داوید چاکوتادزه از روسیه


۲- ژان بلنیوک از اوکراین


۳- دنیس ماکسیمیلیا کودلا از آلمان و جاوید حمزتو از بلاروس


در این وزن حبیب الله اخلاقی با دو پیروزی و دو شکست به عنوانی بهتر از هفتمی نرسید.


وزن ۹۸ کیلوگرم:


۱-آرتور الکسانیان از ارمنستان


۲- دانیل لوگو کابررا از کوبا


۳-قاسم رضایی از ایران و جنک ایلیدم از ترکیه


وزن ۱۳۰ کیلوگرم:


۱- میخاین لوپز از کوبا


۲- رضا کایالپ از ترکیه


۳- صباح شریعتی از آذربایجان و سرگئی سمنوف از روسیه


در این وزن بشیر باباجان زاده با یک پیروزی و یک باخت حذف شد.


 



منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس